Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

před 20 hodinami, Milhausek napsal:

Nepis tady nesmysly! Nic se do gateway neuklada..

 

Tak komfortka? Presne si to nepamatuju... tak jsi mi to mohl napsat jako clovek ;-)

 

 

Ja bych to byt tebou vyresil jinym servisem. U nas nebyl problem, ale od jiste doby chteji za zjisteni penize.

V Porsche Brno zase chteli auto, OP a velky TP, pry se ceka nez to prijde z MB. zase to bylo zadarmo.

 

Jinde by to bylo treba jine, objezdil bych byt tebou par salonu...

 

Pokud bys neuspel znam jednoho sikovneho clovicka co by to za nejaky peniz zvladnul. Kdyztak napis SZ.

Bolero se bezne pohybuje okolo 4000 cinska verze..

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, MajklGT napsal:

Pokud bys neuspel znam jednoho sikovneho clovicka co by to za nejaky peniz zvladnul. Kdyztak napis SZ.

 

 

Jo, zvládnul, tak, že se koukne do Škodovácké databáze. 

Ty salóny nejsou ochotni prozrazovat PIN ze 2 důvodů. 

1. Kdyby zjistili PIN k prokazatelně kradenému rádiu, mají problém. Maj povinnost uvědomit PČR. Ta rádio zabaví. Největší problém by měli při zjištění toho PINu s nemožností zajištění roho rádia. Databáze si pamatuje co a kdy kdo hledal. Salón pichopitelně nechce zjišťovat PINy ke kradeným rádiů, když je to prokazatelné. Tohoto se samozřejmě nemusí obávat při rádiu z auta které prodali a pro jeho manitele. 

 

2. Svině na tom chtějí vydělat i když PIN po nich  hce zaručeně oprávněný majitel. Proč by někdo kua nemohl prodat vlastní rádio prokazatelně legálně nabité? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, jan.machalik napsal:

Bolero budu zítra vyndavat ze své Laurinky, takze ano, znam puvod. Ale jak vysvetlim nekomu na netu, ze neni kradene, kdyz ho prodavam bez PIN ? O tohle mi jde.

už jsem kupoval 4 rádia. A to od cca 12. lidí. Od některých se to koupit nedalo. prostě jasné šméčko. A nikdy pro mě nebyl absentující PIN podezřením. Spíš starost kde ho vzít. To jo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
V 14. 9. 2012 na 22:58, ferda25 napsal:

S tou verzí software jsi si jistý?? Jinak Joska má pravdu opravdu si spolu tyto 2 věci nerozumí. U těch HF jednotek je důležitý index a typ současného software.

Je možné aktualizovat:

Aktualizace HF jednotek:

5K0035730 na verzi 1030

5K0035730A na verzi 1030

5K0035730B na verzi 1030

7E0035730A na verzi 0570

7P6035730B na verzi 0570

7P6035730C na verzi 0570

7P6035730D na verzi 0570

7P6035730E na verzi 2902

7P6035730F na verzi 2902

7P6035730G na verzi 2902

 

Co opravuje novy FW na 7P6035730F ?

Očekával jsem funkcni AVRCP ale v kombinaci s Bolerem a androidem me to nejede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
před 8 minutami, fifanda napsal:

Dobrý den, mám čerstvě přivezenou OII/2010 s rádiem bolero, nejde mi připojit telefon přes BT, tačítko phone pouze vypne zvuk rádia. Má s tím někdo podobné zkušenosti?

 

Kamarád koupil Pašíka 2013 a taky má Bolero bez HF, ale dodělanej Parot a tlačítko Phone ztlumí zvuk v rádiu. Mysleli jsme nejdřív, že to je právě tím Parotem, ale asi tedy bylo Bolero i bez BT HF už z výroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, fifanda napsal:

mikrofon tam asi je, protože přes aux kabel jsem telefon zaktivoval a hovor normálně proběhnul - přes média.

 

 

A jsi si jisty, ze mobil nepouzival svuj mikrofon? Velice pochybuji, ze by pres AUX slo telefonovat i kdybys mikrofon v aute mel. AUX je prece pouhy stereo vstup bez vodice pro mikrofon. Nebo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milhausku, mě je u prdele co aux. Souhlasím, že tam mikrofon nebude, když tam není ani BT modul. Ale není nic jednoduššího, než povolit dva vruty a na lampu kouknout. Je to práce na 10 minut, tak ať se klidně koukne. Dodělat BT modul a kabel není zas tak složité. 

Ještě má jednu možnost. Vyhodit Bolero a dát tam Amundsen + (RNS 315), musel by ale koupit RNS315 s BT modulem. Některé ho nemají. Pak by stačilo dodělat jen mikrofon. 

Editováno: , autor: Clerfayt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...