Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

Aha tak to mě mrzí já myslela že to půjde ? jelikož mi pán v servisu který mi Bolero instaloval říkal " Parkovací senzory si nedávejte 

to je přežitek , kupte si zadní parkovací kameru třeba tu integrovanou do zpětného zrcátka a já vám jí namontuju"

Když jsem si tu kameru v zrcátku dneska prohlížela v obchodě a prodavač to na zkoušku nacvaknul na zpětné zrcátko 

které mám v autě abych viděla jak to bude ve finále vypadat tak jsem začla uvažovat jestli by nešlo koupit jenom zadní kameru a tu

propojit s Bolerem jako to je v případě těch senzorů. To zrcátko nacvaknutý na zrcátku na pohled nic moc ? a ještě by prej od toho 

vedl nějaký drátek jen tak na volno k tomu čalounění pod střechou . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsou lepší senzory, při parkování nemusíš sledovat obrazovku a stačí slyšet jejich zvuk teda pokud nepotřebuješ na milimetr vidět jak si daleko od překážky nebo nedáváš na kulu vozík a hlavně v noci na těch kamerách moc vidět nejde. Ale to je můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na milimetr určitě nepotřebuju vidět ? jde mi jenom o to abych se při parkování někomu neopřela o auto , přeci jenom co mám octavku v provedení combi 

tak nemám  uplně přesný odhad a občas když vylezu z auta tak zjistím, že jsem za sebou pro jistotu nechala metr mezeru na což zase hudrují

sousedky z našeho baráku ?

Jestli jsem to správně pochopila tak jsou senzory které jdou napojit i na to Bolero a tam se se zvukem zobrazuje ještě postupně vzdálenost a potom druhá varianta 

kdy se někam šoupne ta černá krabička co je asi nějak propojená na ty senzory a ta jenom vydává zvuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este by som dodal: 

vzdy je treba odlišovať ci je daný modul určený pre dane vozidlo a napojený na can zbernicu - moznost prepojiť potom zobrazenie napr na radio vid:

https://m.youtube.com/watch?v=PMLGHoOFhM8
 

alebo ako Vam ukazoval predajca vacsinou nejaka Čína ktorá sa iba pripojí na napájanie a funguje nezávisle od výbavy auta, je tu otázka ci to bude fungovať aj po roku...

 

Senzory ( zadné resp zadné+predné ) odporucam koncernové (optical parking system) a kameru je mozne pripojit iba ked to podporuje radio ( ma port pre kameru navyse)

 

odpirucam si pozriet napr videá a potom sa rozhodnúť do coho ist aby ste casom neľutovali 

 

urcite na tomto fóre nájdete vo svojom okoli ludi ktorí to budu vediet aj namontovať len musíte vediet do ktorej verzie chcete ist

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli si to dobře pamatuju tak mi prodejce ukazoval senzory především  od f. STEELMATE kterých měl několik druhů.

Přemejším , že se asi v příštím týdnu ještě zastavím v servisu za tím auto-eletrikářem co mi 

měnil to radio a zkusím se  s ním poradit co bych měla koupit aby vše fungovalo jak má , i když 

mi připadalo , že mě od senzorů spíš zrazoval a doporučoval tu kameru 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj mám Oii před Fl koupila jsem si místo rádia stream radio Bolero ze Superbu II vše mi funguje multifunkční volant ,telefon ,prostě vše jak má až na zvuk.Musím podotknout že mám v autě zabudovaný sound systém je tu někdo kdo by mi to dokázal zprovoznit ?

Editováno: , autor: Monika1991
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, odešlo mi v OII FL Bolero, chtěl bych koupit nějaký bazarový jako výměnu, je potřeba si dát na něco pozor nebo jsou ty rádia stejná, třeba i to ze Superbu? Myslím si, že ano, ale radši se ptám zkušenějších. 

 

Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Ahojte. Mam radio bolero a jednotku bluetooth. Na displeji mi ukazuje iba bt-audio a nedá sa mi prepínať na MF volante. Chcel by som aby mi ukazovalo názov pesniciek a aby sa dalo ovládať na volante. Viete mi poradiť riešenie?  BT jednotka je 7p6035730n a telefón Samsung. Ďakujem za každú radu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj, mám Octavii 2 FL 2011, rádio Bolero. Dle návodu jsem zkoušel připojit telefon přes BT, ale v nabídce mezi budíky nemám nabídku "Phone" kde by se to mělo nastavit. Na YouTube stejné rádio i kolega v práci má stejné rádio, nižší výbavu auta a tato nabídka tam je. Je možné, že v autě něco chybí, ikdyž rádio by to umělo? Nebo stačí jen nějak nakódovat? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Neřešil tady někdo problém se samozapínáním bolera v superbu II (oktávka bude hádám to samé)? Rádio se zapíná samo i při zamčeném autě, hledání jsem zkoušel jen tak na rychlo, ale nic jsem nenašel. Rád bych to začal řešit dřív než se mi vybije baterka. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Ahoj, nemáte někdo náhodou firmware pro bolero

1z0035156g

sw 0029

version 20091211A

 

Koupil jsem rádio od chlapa, tvrdil vše vpohode a rádio se seká že vpodstate nejde používat. Psali mi o vadné emmc paměti, nikde jsem k tomu nic pořádného nenašel, vzhledem k tomu. Že rádio funguje nestačilo by ji třeba jen chladit?

 

Díky moc

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...