Přejít na obsah

Problém so zamykanim


mario1977

Doporučené příspěvky

Ahojte, mám problém na mojej Barborke.

Ked odomknem s DO, tak mi ten cuplik zide hore a vrati sa do polohy, ako je na obrazku c. 1. a dvere neotvorim. To zase musim klucom otvorit.

Ked zamknem s DO, tak mi ten cuplík zide dole a potom mi zostane v polohe, ako je na obrazku c. 2 a dvere normalne otvorim. Tak musim este otocit klucom.

Niekedy sa mi to odomkne a zamkne normalne. a to asi zo 100 pokusov asi 2x.

Kde je problem??

Diky za odpovede.

:help::help::help:

post-7284-1218384174_thumb.jpg

post-7284-1218384181_thumb.jpg

Editováno: , autor: mario1977
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak to robi len soferov zamok tak ho vyber, rozober a precisti. Prekontroluj mikrospinace a studene spoje ci niesu. Ja som mal toto iste na renaulte tak som vybral a do srobika rozobral zamok, precistil namazal a po zlozeni mi skoro vystrelil stuplik :D.

Ak nepomoze tak by som zmeral aj kable popripade prehod zamky a zistis ci je to elektrikou alebo samotnym zamkom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja by som to videl na riadiacu jednotku vo dverach, mam tiez problem so zatvaranim a otvaranim lavych zadnych dveri a u mna to je urcite problem v riadiacej jednotke. Najhorsie na tom je ze som este do tych dveri neozhnal riadiacu jednotku a uz ,mi to zacina robit aj na spolujazdcovych dverach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...