Přejít na obsah

Letní pneu R18


Luke288

Doporučené příspěvky

Cau Luke, mne se docela osvedcili Continental Sportcontact 2!! :palec2: Zatim zadny problem...

RE: Podle testu jsou Contiky 3ky taky dobry pneu, hned po Pirelli a Bridgestone...aspon podle ADACu a podobnych testu..

Ty Pirelli PZero Nero bych chtel taky zkusit... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, juknu na to, jak říkám, výdrž je vcelku nicneříkající údaj, na gumách nenajedu nikdy víc jak 25-30tis km, Bridgestone radši ne, nějak jsem si k nim nenašel cestu. kouknu na ty testy, o Pirelkach mluvi dobře hodně lidí

Cena Pirelli o tom taky hodne rika... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, juknu na to, jak říkám, výdrž je vcelku nicneříkající údaj, na gumách nenajedu nikdy víc jak 25-30tis km, Bridgestone radši ne, nějak jsem si k nim nenašel cestu. kouknu na ty testy, o Pirelkach mluvi dobře hodně lidí

RE: No me vydrzeli cca 15t km ale zase tak je nesetrim a mam cca 370Nm+ .. a 125Kw+

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, juknu na to, jak říkám, výdrž je vcelku nicneříkající údaj, na gumách nenajedu nikdy víc jak 25-30tis km, Bridgestone radši ne, nějak jsem si k nim nenašel cestu. kouknu na ty testy, o Pirelkach mluvi dobře hodně lidí

RE: No me vydrzeli cca 15t km ale zase tak je nesetrim a mam cca 370Nm+ .. a 125Kw+

Mne ty Continentali tak 25000tis. (zatim mam 22tis) a myslim ze uz to bude chtit brzo vymenit... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, potřebuju obědnat nový letní gumy, bohužel můj přehled se zastavil někde na GY Eagle F1, který už jistě budou dávno překonaný, tudíž se ptám na vaše tipy. hlavně, aby seděli na suchu a vodě, hlučnost nebo kilometrová výdrž není parametr...

Pokud není hlučnost a výdrž rozhodující parametr, a Bridgestone tě nebere, pak asi cokoliv z tohoto:

Conti SportContact 2

Conti SportContact 3

Dunlop SP 9000

Dunlop SportMaxx

GoodYear F1 GS-D3

GoodYear F1 Asymmetric

Michelin PilotSport 2

Pirelli ZeroNero

Pirelli RossoAsimmetrico

Osobní zkušenost nemám ani s jednou, ber to jen jako rozšíření obzoru, ve kterém můžeš hledat ;)

225/40 R18 je jasný, ale na co je rozměr 245/45 R18? To nemáš přeci na Okinu?

Editováno: , autor: FRANK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemam, to je na tatíkovo auto. SportMaxx mam ted a přijdou mi takový neutrální, z GY F1 jsem měl lepší pocit, ale podle mě už jsou starý...

Určitě máš na mysli klasické šípové GY Eagle F1 GS-D3, ale GY letos poslal do světa novinku Eagle F1 Asymmetric, ale nevím, jestli už je někdo z fóra má, aby mohl poreferovat, spíš myslím, že zatím nikdo.

post-745-1188857514_thumb.jpg

Editováno: , autor: FRANK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemam, to je na tatíkovo auto. SportMaxx mam ted a přijdou mi takový neutrální, z GY F1 jsem měl lepší pocit, ale podle mě už jsou starý...

Určitě máš na mysli klasické šípové GY Eagle F1 GS-D3, ale GY letos poslal do světa novinku Eagle F1 Asymmetric, ale nevím, jestli už je někdo z fóra má, aby mohl poreferovat, spíš myslím, že zatím nikdo.

post-745-1188857514_thumb.jpg

Něco podobnýho dělá Pirelli PZero Asimmetrico.

http://www.elektrony.cz/?&volba=Pneu&a...i&id=461512

Mám je a můžu porovnat s předchozími Michelin Pilot Sport,jsou podstatně lepší na suchu i vodě.

Pirelli je doporučuje na zadek ve spojení s PZero Direzionale na předku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdil jsem Bridgestone Potenza 225/45R17 asymetrický (RE050A) na OI RS... Držely výborně na suchu i na mokru, celkově výborně vedly :) Jeden kámoš je má na octě, druhej na A8 a nestěžujou si ;) No a pokud nechceš bridgestony, zauvažuj o Pirelli PZero asimetrico, jak už tu někdo zmiňoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...