Přejít na obsah

Letní pneu R18


Luke288

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

tak jsem to ještě jednou promyslel a dostal se k tomuto:

 

Octavia II RS v rozměru 225/40 R18 92Y.

Mé požadavky na gumu jsou:
- nízká hlučnost
- výborné jízdní vlastnosti (voda i sucho) 
- dobrá ochrana ráfku
- s ohledem na velikost gumy, tak dobrou odolnost proti pilce/odskákání
- a teď něco, co je v rozporu s jízdními vlastnostmi a to životnost (ale na tom netrvám)

Můžete mi prosím:
- nabídnout 3 alternativy a napsat srovnání mezi nimi - proč zrovna tu či onu
- přemýšlím o variantě sportcontact 5. Pneuservis mi zas tlačí do Dunlopek či Michelinu
- měl jsem i P7 cinturato, ale udělali mi pilku (na SUPu). Jinak většina lidí je s ní spokojena

Pokud někdo prodáváte, klidně mi hoďte SZ nabídku, nebráním se ničemu smile.gif

Díky za doporučení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 týdny později...

Zdravím, mám dotaz , koupil jsem si na Octavii 2 letní hliníčky ve velikosti  18 palcový 8,5j , 5x112 a ET 45 a teď řeším co za pneu, nebo spíš jakej rozměr?? Díky za rady.?

na 8,5 j urcite 235/40/18, ked mas zapsano aj 235, ak nie tak klasika 225 ale to budes mat riadne roztiahnutu pneu ja som mal 225/45/17 na disku 8j a uz som mal balonovite, a pri rozmere nizsiom ako 45 ako som mal ja a das 40 na disku este sirsom 8,5 - tak to bude dost ta pneumatika roztiahnuta, skodovka dava origo 18" disky vecsionou 7,5 j !

235 na disku 8,5j a et 45 by malo byt asi tak na hrane...

- tot moj nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ano jedná se o šířku ráfku. Když dáš 225 gumu na 7.5 ráfek, guma bude jakoby širší než ráfek. Když dáš stejnou gumu na 8.5 tak se guma natáhne a bude do A a bude užší než guma na 7.5 ráfku. Díky tomu s 8.5 ráfkem nebude drhnout při propružení, ale na 7.5 ráfku by už mohla.

Editováno: , autor: aXerrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zdravím. Měl bych dotaz. Celé vlákno jsem pročetl ale nenašel jsem zmínku o 2 pneu nad kterými nyní uvažuji a chtěl bych znát váš názor. Jedná se o Hankook Ventus V12 EVO K110(nyní na nich jezdím a mám s nimi dobrou zkušenost) a BridgeStone Potenza Adrenalin RE002 (chtěl bych vyzkoušet). Mohl by mi někdo napsat nějaké porovnaní těchto dvou kousků nebo mi doporučit něco dalšího? Bylo by to na OII RS nafta o rozměrech 225/40R18 kola Zenith. 

Díky předem =).

Editováno: , autor: Ramiik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...