Přejít na obsah

trvalé zapnutí 4x4 + rám dopředu


sajfa

Doporučené příspěvky

zdar, chtel bych se zeptat jestli by se dalo oblbnout ridici jednotku haldexu, aby slo treba vypinacem zapinat a vypinat trvaly nahon na vsecky a poradíte jesttli narvu nejaky ram dopredu treba s vw transporteru chromovany nebo nejakeho subaru?jsou stim skusenosti? mechanickych a elektronickych uprav se nebojim, ma nekdo skusenost popripade fotku octavky s ramem? dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Otazka...mam 4x4 tak s tym obcas v zime santim na snehu...no pre istotu netlacim do plynu sucasne so zatiahnutou rucnou brzdou...bojim sa, aby do brzdeneho zadku netlacil haldex a by som si tam nieco pokaslal...otazka znie nasledovne...nevie pls niekto, ci sa haldex vtedy vypina ked zatiahnem rucnu? na prednokolkach je to totiz dost zabavne pri cuvani vytocit volant, dat plny kotol a pritom mat zatiahnutu rucnu...robi to pekne otocky pri cuvani, no ako som hovoril, nechcem si pokazit haldex na 4x4...diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V čem jsem jen teoretik??? Haldex bych osobně trvale nezapínal, protože mi vyhovuje tak jak to je. Když to potřebuješ pro závodění, tak proč ne, se všemi riziky, s tím jsi určitě srozuměn. Ale prakticky ho využívám, a když jsem napsal, že se při zatažení ruční brzdy nezapne, tak jsem nejen teoretik, ale i praktik, že?  :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku jak to jenom napsat a nebýt sprostý ;) Ty jsi praktik až to bolí... víš kulový co kdo umí. Holt někdo od auta potřebuje nejenom závodění, ale taky dojet na nákup, na dovolenou a taky třeba nájezd 300tis km. A kolik jsi na tom svým upraveným autě už najel km a jak dlouho v průměru jezdíš ? To máš jak nářadí pro hobby, když ho začneš používat pro práci /jede většinu času/ tak to prostě nevydrží - musíš sáhnout po lepším... když vyndáš z Haldexu ŘJ /hobby/ a na původní hw nasadíš mechaniku pro 100% zátěž, tak pápálálá sbohem mechanická části, ne hned, ne zítra, třeba za pár tisíc km...

Tímto zdravím Řehoře, my teoretici to nemáme jednoduchý - pořát jenom plkáme o blbostech, ještě že tu máme bandu odborníků na slovo vzatých... :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 let později...
V 27. 9. 2010 na 20:48, Radek Obadal napsal:

jasně já vás chápu ale rozumíte, ten haldex vydrží až neskutečné co jsem ted s tím jezdil, kamení, písek

Dáš mi na sebe kontakt, byl bych rád kdyby si mi k tomu řekl víc. Dlouho nad tím přemýšlím. Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...