Přejít na obsah

Klepanie len bez spojky


Miso19

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
Pokud by tomu bylo jak ty říkáš,tak to nepřestane až po ůplném vyšlápnutí spojky(kdy se přestanou točit kola ve špajzu),navíc to ložisko se točí s přítlačákem pořád,takže při sešllápnutí spojky by to dělalo přinejmenším stejně. Jinak samozřejmě spojka se mění ,lamela,ložisko,a domeček (ten bude vydřenej). Nevím jaké Ty máš zkušenosti se mnou,ale já se živím autama už něco kolem 10ti let,navíc nevěřím,že by spojka byla po 118tis KO,pokud s tím jezdí člověk,vydrží to klidně i přes 200Tis km. (můj případ- spojka ok,jen vydřenej domeček,takže šla tíž..proto výměna). Máme v rodině i Fábii která to dělá taky..klepání na volnoběh,pochybuju že v 50 tis Km má špatnou spojku.

no to stebou uplne souhlasim mam ten sami problem ale uz to neresim protoze vidim ze to auto je na prd sory vsem ale vidim to mam jeste audi doutnika najeto pul mega aporad pohoda tak o cem to asi bude jen o tom ze skoda je skoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Pokud by tomu bylo jak ty říkáš,tak to nepřestane až po ůplném vyšlápnutí spojky(kdy se přestanou točit kola ve špajzu),navíc to ložisko se točí s přítlačákem pořád,takže při sešllápnutí spojky by to dělalo přinejmenším stejně. Jinak samozřejmě spojka se mění ,lamela,ložisko,a domeček (ten bude vydřenej). Nevím jaké Ty máš zkušenosti se mnou,ale já se živím autama už něco kolem 10ti let,navíc nevěřím,že by spojka byla po 118tis KO,pokud s tím jezdí člověk,vydrží to klidně i přes 200Tis km. (můj případ- spojka ok,jen vydřenej domeček,takže šla tíž..proto výměna). Máme v rodině i Fábii která to dělá taky..klepání na volnoběh,pochybuju že v 50 tis Km má špatnou spojku.

mam stejny problem a obavam se ze mas pravdu...i v knize skoda fabia jak na to pisi ze je to jakesi vstupni lozisko prevodovky...chci se jen zeptat,jak daleko to muze dojiát?musim to menit nebo se s tim da jezdit dal....dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 13 let později...

Čaute mám škodu scala 1.0 Tsi 85kw momentálne má najazdených 52k km taktiež mi klepe spojka a keď zošliapnem spojku zvuk prestane deje sa to len za studena keď je motor zohriaty už to nieje počuť… robí to už od novoty auto je ešte v záruke mal by som to dať reklamovať ? Je to nejaká vážna zavada ? Ďakujem za odpovede 😊😊

Editováno: , autor: Lukass420
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...