Přejít na obsah

Prahové lišty


Joly

Doporučené příspěvky

Taky si myslím, že ty prahové lišty plní svůj účel a to hlavě vzadu, kde většinou nastupují děti, pokud bych se mohl rozhodovat tak bych vzal ty stříbrné /mám je na autě, ale rozhodnutí udělal za mne předchozí majitel, který je tam dal :palec2: / na těch čených jsou vidět hned šmouhy od bot.

post-14990-1225213147_thumb.jpg

post-14990-1225213161_thumb.jpg

post-14990-1225213176_thumb.jpg

post-14990-1225213187_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jem si objednal prahové lišty ty černé (z plastu) + ochranou lištu na zadní blatník.

Dnes přišly, tak uvidim, jestli bude zítra teplo a pujdu je nalepit. A rád bych vám tu poděkoval..protože bez vás bych ani nevědel o nejakým tom výrobci který je prodava daleko levneji než (přes škodovku) a jenom bych se vás zeptal, těch který to lepili i nečím jiným, já to asi budu lepit Pattex montage Super Fix. jo a cena byla i s poštovným 937.-Kč

Dík, a přidavam par foto

post-10010-1226339185_thumb.jpg

post-10010-1226339309_thumb.jpg

post-10010-1226339338_thumb.jpg

post-10010-1226339585_thumb.jpg

post-10010-1226339730_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu ochranu zadniho narazniku mam taky, stejne jako prahy. Sice origo jako doplnek. Jsem celkove spokojenej, ale ta zadni ochrana ma jednu vadu. Naraznik je mirne ze sikma, takze muze po nem normalne stekat voda.

Po namontovni te listy, tam vsak vznikne jezero a drzi se tam voda :(. Jeste ze ten naraznik je plast a ne kov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Já mám lišty od Milotecu - celonerezové, v předu i v zadu, přilepené oboustranou lepenkou:

http://www.milotec.net/ochranne-kryty-prah...da-fabia-ii.htm

Mám je tam cca půl roku, drží, "montáž" byla jednoduchá. Normální člověk na prahy věršinou nešlape, takže já to beru jako ozdobu auta, ale třeba od dětí jsou ty zadní lišty už trochu poškrábané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Tak pánové psal jsem do Pajr a synové, spol. s r.o. a přišlo mi zpět toto:

Dobrý den,

Všechny díly dodáváme přes originální příslušenství Škoda .

S pozdravem

Seemanová Gabriela

logistika

Pajr a synové , spol. s r.o.

Boleslavská 63

294 43 Vlkava

fax.: 326 307 473

602 475 901

gabriela.seemanova@pajr.cz

www.pajr.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...