Přejít na obsah

Setrvacnik jak se pozna ? ...


Zdenal C.

Doporučené příspěvky

Zdravim skodovaky,

Mam problem potreboval bych porad jak se rozlisuje jednohmotnostni setrvacnik od dvouhmotnostniho, jestli ma specialni oznaceni nebo jak nejlepe ho rozlisim.

Dle meho mechanika mam na aute nasledujici : 225mm Luke 038105266AT orig. TDi 81kW r.v. 1999

Znamy mi nabidl za cca 6500kc cely set s lamelou,pritlacakem a loziskem od Sachse udajne, ale dle ceny bych to videl na jednohmotu (pokud jej vyrabi) a nevi jak je od sebe rozeznat (jednohmotu od dvouhmoty) a mechanik mi rekl, ze by to mohla byt nejaka korea za tu cenu.

Proto budu rad za kazdou radu.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj řekl bych že ať je to LUK nebo Sachs (Valeo ...) tak se vždy vybírá dle příslušného katalogu.Tak by měl ten dotyčný to vybrat správně. Luk nebo Sachs mám pocit že dělaj dvoj-hmot.setr. tak si zavolej do Auto štangl (autokelly) (LUK) nebo Sachs --Elit.

Jinak se kounkni on-line katalog na :http://obchod.autokelly.cz/. Jsou tam ty čísla a díly s (obrázkama)

Pro dvojhmot setrvák se dělá spojka bez pružin(vnitřní )---bo tuto činost obstarává dvojhmotý setrvák. A pro tento vůz je tam lamela na obr.bez pružin .

Snad ti to pomůže čus Evry ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...