Přejít na obsah

Zatékání do superba


jakun

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám problém teče mě patrně někde od před. skla či ventilátorem (pod filtrem je sucho) nebo klimou do vozu. Když otevřu před. kastlík tak je dno mokré a pod zadní pravou rohožkou je louže. již loni mě tam nateklo a tak jsem to vysušil a byl klid. Ovšem patrně jak delší dobu prší (několik dní) tak tam opravdu někudy teče. Určitě taky vedou od skla odvod. hadičky a možná bude ucpaná. Neporadíte mě jak na to přijít či co vyčistit? Klimu moc nepoužívám a tak to kondenzát asi nebude. Mám pod zadním koberečkem odhadem 0,5l vody. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdarec, tohle se mi stalo asi před půl rokem - ráno přijdu do auta a u spolujezdce na koberečku kaluž :feve: Samozřejmě pršelo....tak jsem po pár dnech zkoumání zjistil, že tam teče zespod tapece :kuk: pod tapecem je plech přilepenej nějakym tmelem a ten někde propouštěl. No je to zajimavá závada a ve škodovce si řekli za opravu asi 2500 :aggressive: což mi za přetěsnění přišlo dost. To je má zkušenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, tohle se mi stalo asi před půl rokem - ráno přijdu do auta a u spolujezdce na koberečku kaluž :feve: Samozřejmě pršelo....tak jsem po pár dnech zkoumání zjistil, že tam teče zespod tapece :kuk: pod tapecem je plech přilepenej nějakym tmelem a ten někde propouštěl. No je to zajimavá závada a ve škodovce si řekli za opravu asi 2500 :aggressive: což mi za přetěsnění přišlo dost. To je má zkušenost

No to bude presne ono, co to je ta tapece a kde to najdu? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tapec je plastovej dekl zevnitř na dveřích a ten když se sundá tak pod nim je myslim na šroubech krycí plech dveří a ten je podmázlej tim tmelem. Já po tom pátral, protože jsem měl zespodu ty dveře mokrý a ta voda šla právě zespod toho tapece a když zavřeš dveře tak ta voda nemá kam jít kvůli těsnění dveří a teče dovnitř - no pakárna. Vzal jsem hadici a při otevřenejch dveřích jsem kropil okýnko a po chvilce to začalo dole kapat tak to zkus :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...
Dobry napad, diky moc za radu :-)

Můžu se zeptat jak to dopadlo s tím zatékaním? V čem byla chyba? Já mám stejný problém. Vylil jsem už snad kýbl vody. Zatím jsem vyčistil ucpaný odtok pod akumulátorem a vyměnil těsnění pod pylovým filtrem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu se zeptat jak to dopadlo s tím zatékaním? V čem byla chyba? Já mám stejný problém. Vylil jsem už snad kýbl vody. Zatím jsem vyčistil ucpaný odtok pod akumulátorem a vyměnil těsnění pod pylovým filtrem.

Nezapomente pročistit oba odtokový kanálky, jak pod baterkou, tak pod posilovačem (ten je nejlepší proprstovat zespodu, rukou protaženou okolo motoru..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezapomente pročistit oba odtokový kanálky, jak pod baterkou, tak pod posilovačem (ten je nejlepší proprstovat zespodu, rukou protaženou okolo motoru..)

Díky za radu. Ani jsem nevěděl, že další je i pod posilovačem. Budu se snažit abych ho našel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu. Ani jsem nevěděl, že další je i pod posilovačem. Budu se snažit abych ho našel.

Přímo pod ním, z vrchu se k němu nedostaneš... Já protáhl ruku na pravé straně okolo motoru a zespodu nahmatal gumovej konec odtoku je to kratka tlusta hadička..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

kua, tak uz aj mne to zateka, cela prava strana je pod vodou. uz som vymenit to tesnenie pod tym filtrom, skontroloval tie spolujazdcove dvere a nic a dnes rano dojdem a Titanic je este v suchu oproti mojej lodi. ma niekto este neaky napad ? ako ste to doriesili vy. asi si namiesam neaky farebny prasok a budem pomaly liat a sledovat odkial to steka alebo co. ale kazda rada dobra. diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...