Přejít na obsah

Zatékání do superba


jakun

Doporučené příspěvky

zdárek,

ja jsem sice z VW Clubu s pašíkem, ale měl jsem stjný problém. Rady jsou tyto:

1. vyčistit odtokové kanálky (a ty posr... gumičky vyhodit - jen se ucpávají a nenašel jsem jiný význam)

2. pod deklem pylového filtru nanést vrstvu tmelu

3. zkontrolovat kryt torpéda (prostě ten plast který nejde sundat bez demontáže stěračů - já ho měl v místě nad filtrem zespoda praskly a teklo přes něj na filtr a přes filtr dovnitř)

4. přetěsnit tmelem kryt stahovačky (aneb plech pod tapecem dveří)

5. pokud máte šíbr tak vyčistit odtokové kanálky (otevřít okno doplna a v předu jsou dva které vedou A sloupkami k pantům předních dveří - tam jsou takové scvaklé hadičky - nastřihnout protože časem zatvrdnou a voda nemá sílu je oddělit aby odtekla)

vždy řádně vysušit auto !!! (sedačky ven, vyždímat vodu pod kobercem a zavřít tam přímotop na celý den)

hodně zdaru, než jsem vše utěsnil tak jsem vytáhl 3x6 litrů vody (3x vytopené auto)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Mel jsem presne ten samy problem- nekolik dni jsem jezdil s rozdelanym kufrem a prisel na to,ze voda se tam dostavala pres pruchodku pro kabelaz k park. asistentu. Pruchodku jsem jednoduse vyjmul a zvenci jeji konec ke kabelazi stahl stahovaci paskou,podobne jak se to dela s kabelazi k zasuvce od taz. zarizeni.Nakonec jsem celou podlahu pod tapecema i na druhe strane vystrikal malinkou vrstvou karosarskeho vosku. No a zatim sucho,takze asi dobre odvedena prace :). Pravda je ale takova, ze vlhko tam bude v tehle mesicich asi vzdycky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Caj chlapy,mel bych taky problem,zateka mi do leve casti kufru do te prihradky jakoby. Rozebral sem skoro celou levou stranu a ani kapka vody na bocich. Nemohlo by to tect treba ze predu pres cely auto az dozadu do kufru? a zjistil jsem,ze na pravy strane je odtok a na levy neni. Nemeli by bejt na obou stranach? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci je to uplne primitivne .... Skodovka spravila nehoraznu blbost ....  treba zhodit zadny naraznik + listy (vodiace) len stredovu a pod listou su take 2 diery velkosti 1 centa jedna je na pravej strane a druha na lavej v karoserii mozno tam este niekto najde stiahnutu a na vlasku prilepenu pasku v tvare ano 1 centa vyznam ziaden .... vycistit okolie odmastnit a zalepit velkym kuskom pasky.. ja som pouzil hrubu sivu pasku ... nieco podobne ako sa pouziva v americkych filmoch :D zalepit tie otvory... samozrejme vycistit sajrajt z list ja som ich komplet umyl ..   + som vycistil aj karoseriu .... pod vodiacou listou ....  a poradim vam este dajte dole vo vnutri auta umely tapacirou kde je ta chromova cast .... a vyfuknite s tamat vodu  pod tym tapecirom su diery alebo otvory alebo ako to nazvat ...... urcite tam budete mat este vodu ... vyznacil som na obrazku kde asi priblizne su tie nestastne diery .... vela stastia ... ak niekto si nebude vediet rady napiste poradim .... 

EDIT: nasiel som real fotku ....

post-26540-0-28466900-1367665717_thumb.j

post-26540-0-43348800-1367666194_thumb.j

Editováno: , autor: Lukas1450
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte tak dnes som šiel čistit okna a čistou nahodou som sa pozrel v kufri do tych bočnych odkladacich priestorov.... a čo som zistil ? :D kaluž vody aj v pravom aj v lavom ....tiež všade okolo sucho ale len na spodu mokro. no skusim zajtra tie vaše navody a uvidim kde je zrada. potom dam vediet kde bol môj problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ještě že tě máme.Já bych se do kufru asi nevlezl a pokud jo tak bych se tam ani nehnul takže bych viděl ledaq tak prd.Jsem zvědav co na to řeknou ti kluci co psali že to posondujou.Pokud i u nich to tak bude tak nám nezbyde než houfně všeci opravovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem. Již delší dobu řeším, kudy zatéká do kufru v jeho levé části. Dnes odpoledne jsem přišel na to, že kape voda z horní části ... vůbec nevím, kudy by se tam voda dostala... Zkoušel jsem rozebrat světlo, zda -li tudy voda nevniká dovnitř. Nic. Těsnící guma u kufru vyměněna za novou a také nic. Napadlo mne, jestli voda nezatékání někudy okolo zadního skla dolů do kufru ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny vodniky ,takze v tydnu jsem se take zavrel do kufru jak rikal Lukas1450 a zjistil kudy tece. takze zavada odstranena a byli to opravdu ty dve diry pod listou pod zadnim naraznikem. Vsechno sem vycistil a diry zalepil. odskouseno a ani kapka. Velky diky Lukasovi. mejte se a doufam,ze nezacne nekde zatikat znovu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...