Přejít na obsah

Zatékání do superba


jakun

Doporučené příspěvky

Díky moc za reakci, právě těsnění víka jsem již vyměnil a stále tam kape ... je to jako by z toho plechu pod sklem, tak jsem myslel, zda-li je možné, aby někudy voda protékala okolo skla na ten plech ... Každopádně díky za tip, začínám shánět někoho, koho zavřu do kufru ... já se tam, bohužel, nevejdu ...

Editováno: , autor: Mirda86
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, já myslím, že klučina má pevnou příčku, třeba jako já, takže nesklopí nic. Já zrovna včera v kufru byl a málem jsem se nedostal ven :kol-27:

Je to velká gymnastika. Určitě bych ale před tím bych ale odstrojil koberce v kufru, ať je to pořádně vidět. Je to docela záhada (dost mě to zajímá), že tam zatéká, protože když si to vezmu konstrukčně, tak mě nenapadá, kudy by se tam ta voda měla dostat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiež mi zatekalo do kufra mal som tam vela vody v tych priehradkach. bol som sa na to pytať kde môže byt problem a povedali mi ze je to len nazražana voda a mali pravdu. je tam gumova zadka vyvrtal som do nej dierku aby mala voda kadial ist preč... na stenach bolo vidno stekance vody ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zdravim chcel by som od niekoo pomoc potreboval bi som sa nejak zbavit vody pri komfortke a aj vedla pri spolujazdcovi pod kobercom strasne sa mi tak nabera vela vody a ani neviem skade moze bit a ani neodteka tak bi som cchel vediet co s tim urobit alebo ci su tam nejake kanaliky ktorimi ma odtekat voda dakujem zatial

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

A já měl problém ten,že se mi po vydatných deštích zaplnilo světýlko u spolujezdce.Očividně je problém s odtokovým kanálkem od šíbru.Zkoušeli jsme to pročistit lankem.Pravá strana šla v pohodě,ale levá zadrhla hned asi po 10 centimetrech.Nevíte někdo jak tam je ta odtoková hadice vedená?Je to jeden kus a nebo je to nacvaknuté?Ani kompresor to neprotlačil takže to ucpané nebude.Budu asi muset shodit střechovicu a dostat se tam,ale nevím jestli se musí nějak deaktivovat bagy když jsou pod tím schované?Máte někdo nějaký poznatek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, mám ,,snad´´ malý problém.  cca před týdnem jsem vysával auto (to bylo ještě pěkné a slunečno) a u spolujezdce pod koberečkem jsem objevil vodu. Nevím odkud by mi tam mohlo téct, napadlo mě že bud z poza dveří a nebo je ucpaný odtokový kanálek přímo pod koberečkem, tedy, pokud tam nějáký je. Nevíte čím by to mohlo být ?? 

https://www.youtube.com/watch?v=NH5CvxguNy4&feature=youtu.be

 

Jak otevřu dveře od řidiče, či spolujezdce (po dešti), tak se vyvalí voda, co je mezi prahem a dveřmi. To je také normální ? Je tam cca 1dcl, ale u řidiče mám sucho....  :kol-32:

post-78824-0-15935100-1400320642_thumb.j

post-78824-0-02110600-1400320655_thumb.j

post-78824-0-28802900-1400320667_thumb.j

Editováno: , autor: angel.CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nez se podivas na radu Vicka, tak se zkus podivat opravdu tam, kde je problem. Odsroubuj tapec a zasilikonuj stahovacku dveri a dvere, tu sparu. Vzdyt podivej jak mas dochcanej plast pod reprakem. Odtud se bere i ta voda kdyz oteviras. Ale u baterky zkontroluj taky kanalky, nicmene ty tento tvuj problem opravdu nezpusobuji.

Az bude teplo, shod cely tapec a podivej se proc tama tece :)

Editováno: , autor: brc.majkl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tam je možná problém, zkoušel jsem již několikrát sundat tapec od veří. Vždy neuspěšně, Drží to prostě na madlu. Všichni říkají, že se to dá odklopit a tam jsou dva šroubky, nechápu, ale prostě nejde. Zlomil jsem tam jeden šroubovák, nehty dokrve, a brácha a kamoš to samé, nevím zda je to přilepené, nebo co, ale madlo mám doškrabané, potrhané a prostě drží  :kol-26: .... Jedu za chvíli pryš, tak zkusím natočit, než otevřu dveře, kolik je tam vody.
Dostat se pod kobereček, pro mě asi bude taky problém, ale jedu za dva týdny na nový alarm, tak tam se asi budou rozebírat i dveře, tak se zmíním...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj po obvodu je torx a madlo drzi fest. Zespod normale strcis mezi kuzi a ten kryt madla nejakej sirsi sroubovak, vrazis ho pod to a odklapnes to. Jde to tezko, delej vse zespod at to neni videt a neni to podrapany jako mas ted ty. Mozna jeste nekde najdu spolujezdcovo madlo, nechal bych ti ho. Musim se pak doma podivat, zkus se mi pripomenout. Jinak toto vyresi tvuj problem 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasný, kluci Ti to píšou dobře. Přetěsnit stahovačku a podívej se ještě na odtokové kanálky ve dveřích jsou ze spoda díry. Udělat co nejdříve, jako první Ti shnijou repráky a pak začnou hnít dveře. Běžná závada.

V případě odtokových kanálků pod baterkou a posilovačem se voda vyskytuje po koberečkem, což není Tvůj případ. Ale preventivně bych je vyčistil taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prace uz finisuje, uz jen nahodit tapec a snad vude vse v pohode :-)

Jinak, ja prave nevedel zda rozebrat i to stribrne predtim, nebo ne. Po porade s mechanikem rikal ze nemusim, ale kdyz uz to mam, tak to muzu striknou i za to. Takze je to jak mezi tim tak i pred tim.

 

Fotky dohozené. Jen jsem musel ještě po plné kompletaci jednou rozebírat a to když jsem nedal bovden od páčky dveří do držáku, ale jen zaháknu háček... tím pádem nefungovalo :-D Ale už je to vše v pořádku, možná příští víkend takhle (pro jistotu) udělám všechny dveře a zkusím, zda neprotéká. Snad kobereček uschne a už nebude nikdy mokrý :-) díky moc kluci

post-78824-0-48789400-1400505577_thumb.j

post-78824-0-93967100-1400505601_thumb.j

post-78824-0-79746500-1400510186_thumb.j

post-78824-0-65683500-1400510205_thumb.j

post-78824-0-67810400-1400510221_thumb.j

post-78824-0-56367400-1400510379_thumb.j

Editováno: , autor: angel.CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...