Jump to content
jakun

Zatékání do superba

Recommended Posts

To si nemyslím. To bys musel mít blbě nalepené přední okno, nebo netěsnost ve dveřích. Pokud to kape od dveří, spíš to bývá těsnění na stahovačcce

mne tečie do kufra do tych postrannych kapes, už som mal aj zadny naraznik a vodiace lišty zhodene a zasilikonovane tie dve diery, aj svetla zasilikonovane a stale tam mam vodu keď prši, kadial toešte može tiecť?

Ahoj kluci, v sobotu jsem si dovezl Supa -je to takové zelené ošklivé káčátko 😃 (dostane trochu te lásky a bude krásném), ale abych se dostal k věci, řešite tu vodu a ja bych chtěl poradit nemam vyloženě problém se zatýkáním ale v kufru i v prihradce spolujezdce je šílená vlhkost 😦 čím to může být dík předem za rady

V kufru mi to dělala zpuchřelá průchodka pro kabely k parkovacím senzorům. Je na pravé straně.

Ohledně přihrádky, koukni pod baterku. Třeba tam něco bude :) 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By _Denis_
        Prodám 3-ramenný kožený volant pro vozy Škoda s multifunkcí - původem z Octavie III.

Perfektní stav, najeto cca 40.000km. 2 povrchová poškození kůže, jedno vlevo, druhé dole (viz. foto). Plně funkční multifunkce bez jakéhokoli "oleštění".
        Prodávám bez rámečku a bez airbagu.
        Původní cena 3.500,- Kč za volant a 3.000,- Kč za multifunkci.
        Nyní 990,- Kč za volant a 1.490,- Kč za multifunkci.

Zájemci prosím pište SZ, nebo volejte. Dotazy rád zodpovím.
        Osobní předání možné na Frýdeckomístecku a po dohodě výjimečně také blízké okolí, jiné lokality možno pokrýt Českou Poštou.
      • By RanT
        Chtěl bych poprosit o radu / názor ohledně typu klima kompresoru.

Mám Superb 2 combi, 2011, 1.6TDI 77kW.

Potřebuji nový klima kompresor. Nyní mám původní Sanden 1K0 820 808 B. Nabízí mi Sanden 5Q0 816 803 F s tím, že je plně nahraditelný za ten můj. Jedná se o originální kompresor. Jak a kde mohu ověřit, že je skutečně možné jej použít? Pokud by bylo možné jej využít beru ho hned... Ale nevím jak to zjistit, údajně byly 3 typy kompresoru pro superb 2. Podle VIN? Ale kam to kde zadat, zjistit?

Nemáte někdo zkušenost?

Moc Vám všem díky za názor/radu.. Tom