Přejít na obsah

Zatékání do superba


jakun

Doporučené příspěvky

Dík.

Tak to je good,myslel jsem že tam něco chybí.Nemám moc času se v tom hrabat,tak zítra zajedu do servisu ať mě to prosáhnou.

Ty kánálky jsem hledal podle fotek a návodu tady z fóra,ale nepodařilo se mně tu pod servem nebo posilovačem najít

Editováno: , autor: petr vlach
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z fotky není vidět jestli vzadu na tom filtru ten deklíček máš nebo ne, je jen na kousku zadní části a není dobře vidět..

Každopádně filtr zakrytován není a pokud by ti náhodou zatékalo přes filtr, poznáš to na něm podle fleků a map, co udělá voda...

Zarážka viz PDF ..

filtr.pdf

Editováno: , autor: seler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z fotky není vidět jestli vzadu na tom filtru ten deklíček máš nebo ne, je jen na kousku zadní části a není dobře vidět..

Každopádně filtr zakrytován není a pokud by ti náhodou zatékalo přes filtr, poznáš to na něm podle fleků a map, co udělá voda...

Zarážka viz PDF ..

Zítra kouknu jestli na nem jsou nejaký mapy po vodě a jestli tam teda nejakej ten malej kryt mam nebo ne.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Kluci, teče mi do auta voda, konkrétně "vyvěrá" skrze pant slunečního stínítka u spolujezdce - víte, co myslím, je v něm zrcátko pro slečnu na sedadle spolujezdce))

Teče mi to rovnou na kůži a i podlahu. K tomu mám střešní okno, ovšem ze střešního okna to neteče. Můžete poradit, co omrknout? Jestli prošťouchnout odtokové kanálky nebo pořešit

kontrolu těsnění střešního okna?

Jinak, okolo střešního okna jsou vidět jemné mapky po vodě, poradíte, jestli se tam může dostat voda přes těsnění dveří u spolujezdce, nebo těsnění střešního okna a nebo eventuelně zprasená výměna čelního skla a nebo odtokové kanálky?))

Další věc,

známému na Superbu zatéká rovněž, našli jsme mokrý flek rovněž u spolujezdce, dá se říct na polstrování za podběhem, můžete poradit, co to může zapříčinit?

Díky moc :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám podobnej problém.Dnes ráno po dešti násáklej tapec,zničená(oloupaná)stropní lampa a nakapaný,spíše natečený ze stropu na řadičce :076

Uplne stejne jsem to mel na minulem superbu(2,5TDi) i na soucasnem 1,9TDi ale u obou STRESNI OKNO a bylo to temer jiste tim,protoze se ucpal odtok z nej,hadicka,ktera vyteka "sikovne" ve dverich.Ta mi obcas zpusobi i to nateceni na podlahu u spolujezdce.Tedy aspon ja ji vzdy vycistil a dobry..

Editováno: , autor: PetrKV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, zanáší se ty hadičky, co jsou napojené na odtokové kanálky šíbru. Jsou vyvedeny nad vedením elektriky do předních dveří (auta bez střešního okna tam mají záslepku). Hadičky jsou na konci zúženy, vlhkostí a následným vedrem jakoby srostou stěny hadičky k sobě a vode neteče ven. Čili se hadice naplní až k šíbru a voda teče dovnitř. Známý doporučoval ten zúžený konec odstřihnout, ať nemá voda odpor a valí rovnou ven. Já akorát přemítám, jestli za jízdy velký otvor nezpůsobí to, že proudící vítr požene vodu zpátky nahoru. Nerad bych, aby mi tam začalo téct za jízdy:kuk: :horse:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtěl jsem do toho zasahovat ale přidám se do debaty!

Okno jsem skutečně lepil já a chtěl jsem pomoct kamarádovi který neměl sklo připojištěné, nemohl sehnat viníka a už ho stavěli policajti! Tak jsem mu nabídl, že to všechno zařídím. Petr přijel za mnou do Prahy a okno jsem mu vyměnil. Musel jsem ještě rozdělat svoje auto abych vytáhl tlačítko na výhřev čelního skla a přendat ho do auta k Petrovi aby bylo vidět, že má vyhřívané sklo. Ve skutečnosti měl jen se senzorem. Okno jsem mu vyměnil a než odjel tak jsem mu řekl a´t si co nejdřív zajde do škodovky a to tlačítko na výhřev si koupí a pak ať jde na pojišťovnu si to sklo připojistit.

Nechci se teď koukat do mailů abych přesně napsal kdy to bylo ale Petr mi volal a psal cca po 14 dnech,že mu tam asi teče, protože má mokré sloupky zevnitř. Domluvili jsme se,Petr přijel na reklamaci a já mu to okno přetěsnil a odjel. Nevím po jaké době mi zase psal, že mu tam zase teče a má mokrý strop. Tak přijel podruhé, sklo jsem zase přetěsnil zvenku i zevnitř a na své náklady jsem mu nechal vyčistit a vytepovat celé auto. Když už ale přijel po třetí tak jsem mu sundal půl stropnice a všechno překontroloval a kolem okna kde je všude lepidlo tak bylo sucho. Okno jsem znova celé přetěsnil opět z obou stran a mám to nafocené. Tolik lepidla kolik je na tomhle Supovi není ani na kamionu.

A teď se zase objevuje, že mu tam zase teče? Stát se to může ale po tolika přetěsnění už určitě ne! To okno bez toho aniž bych ho poškodil (zničil) nesundám. A Petrovi jsem nabízel, že až to bude mít připojištěné a budu mít pojízdné auto nebo se s někým domluvím kdo mě tam zaveze tak za ním přijedu a okno mu vyměním na jeho pojistku.

Ale když někdo není od 25.5.2010 schopen si koupit tlačítko na výhřev okna a okno si za cca 500,-kč ročně připojistit a když mu tam teda teče s tím rychle něco udělat tak ať se na mě nezlobí ale podle mě v tom bude něco jiného!

Petra to stálo něco nafty a mě to stálo taky nějaké peníze na kterých jsme byli domluveni za viníka a lepší sklo a pak vyčištění auta.

Od toho co mu tam naposled zateklo tak mě už ani nekontaktoval.

Martinovi35 jsem taky měnil sklo a ten s tím nemá problém a hned následující pracovní den mi napsal, že sklo už má připojištěné! Jak je možné, že někdo je schopen si to připojistit hned a někdo není!

post-452-031127400 1280878110_thumb.jpg

post-452-041986400 1280878202_thumb.jpg

post-452-094663000 1280878575_thumb.jpg

post-452-094806400 1280878614_thumb.jpg

post-452-059134100 1280878649_thumb.jpg

post-452-045860600 1280878699_thumb.jpg

post-452-044300500 1280878745_thumb.jpg

post-452-069658800 1280878787_thumb.jpg

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Libore určitě to nebylo myšleno tak,že bys svou práci odflákl to ne.Teda aspoň já jsem ani na chvíli nad tím nepřemýšlel.Myslel jsem si že se to stát může,ale potom co tu píšeš to snad ani možné už není.

Petře není třeba problém v tom,že si všimneš že ti tam zatéká po nějakém čase cos byl na myčce a nebo jsi sám auto myl?Jen se ptám.Je třeba se chytit i maličkosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jen pro upřesnění ja svůj příspěvek výš nemyslel ani v nejmenším proti Liborovi.Jen jsem si vzpoměl že to dělal Libor tak jsem to tam napsal.

Žralok:Pokud jsi ten můj příspěvek vzal jako narážku na tvou práci a že si ji udělal špatně tak to sem nemyslel a veřejně se omlouvám :worthy Ja už to v tom příspěvku směřoval k anténě nebo jiné závadě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně je zajímavé, že mu tam i po tak maximálním utěsnění okna teče, totiž kudy mu tam může téct? Kdyby to teklo přes anténu, nebyly by fleky už vzadu? Myslím na tepecíru v místech pod anténou.

Co to sundat, omotat vnitřek igelitem a zkusit kropit konvičkou, Petře? Možná by se to ukázalo hned a neproteklo by to zase skrz tapec.

Jo a pánové, co s tím šíbrem, máte někdo podobnou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Libore určitě to nebylo myšleno tak,že bys svou práci odflákl to ne.Teda aspoň já jsem ani na chvíli nad tím nepřemýšlel.Myslel jsem si že se to stát může,ale potom co tu píšeš to snad ani možné už není.

Petře není třeba problém v tom,že si všimneš že ti tam zatéká po nějakém čase cos byl na myčce a nebo jsi sám auto myl?Jen se ptám.Je třeba se chytit i maličkosti.

Ahoj,když jedu z myčky,tak tam jen okolo lampičky na tapecu cítím vlhko,ale když pres noc prší a ráno sednu do auta tak to vypadá jak na fotce co jsem dával.Když prší mín tak je voda jen ve středové lampičce.

Já sem tím mím příspěvkem nechtěl na Libora nějak narážet,jsem mu vděčnej že se mně sám nabídnul a udělal mě to okno.

V ŽÁDNÝM PŘÍPADĚ TO NEBER JAKO NARÁŽKU LIBORE A JESTLI JSI TO TAK VZAL,TAK SE OMLOUVÝÁM,NEMĚLO TO TAK VYZNÍT,DAL JSEM TO SEM JEN PROTO ABYCH JISTIL JESTLI MĚ NĚKDO TŘEBA NEPOMŮŽE.

Lepidla je tam opravdu hafo,ale pořád mě nejde do hlavy kama by tam jinama mohlo téct,protože do výměny okna to bylo o.k.(opět to není narážka).Nemohl se třeba tím lepidlem ucpat nějakej kanálek???

Poslední dobou jsem maximálně pracovně vytížen a proto nemám čas to řešit

Editováno: , autor: petr vlach
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Střešák nemám, strop suchý a hagusy na autě nikdy nebyly. Mokrý je jenom tapec pod nohama spolujezdce. Je možné že mi tam zatéká od podběhu, nebo od přední části prahu? Teď to vysouším novinama.

Editováno: , autor: MarcusV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...