Přejít na obsah

zase starty, ale trosku jinak...02, 2,0TDI


Krapik

Doporučené příspěvky

mam jednu oct RV2005 2.0TDI, a kdyz delsi dobu stoji cca 3hod, tak potom pri startovani dlouho toci cca 5 sekund,,, jako kdyz zapada nafta,, uz to bylo v servisu a nechal jsem vymenit vstriky... tim to nebylo,,, takze zbytecna investice... mate nekdo zkusenost??? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslis ze tim? spis to vypaada na neco s palivem, protoze starter pri dalsim startu toci dobre a auto chyta okamzite... ale zkusim to a dam vedet diky

prosim tebe zkus to, ať do toho taky sere peníze někdo jinej, než já. O tomhle už tady píšu asi tak 100 let . Ale Cosby má na 90% pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam jednu oct RV2005 2.0TDI, a kdyz delsi dobu stoji cca 3hod, tak potom pri startovani dlouho toci cca 5 sekund,,, jako kdyz zapada nafta,, uz to bylo v servisu a nechal jsem vymenit vstriky... tim to nebylo,,, takze zbytecna investice... mate nekdo zkusenost??? diky

No ja jsem vypozoroval nasledujici.

1) studeny starty

Jeden cas byly na drc, ale ted dlouho uz ne. Pokud jezdim kazdej den, tak to chytne celkem ok, na drc to neni. Pokud nejedu 2 a vice dni tak se to zacina horsit. Startuje to na 3 valce, ale do 2-3 sec vzdy naskoci.

Zatim nejhorsi aktualni zkusenost byla, kdyz jsem nedavno stal tyden venku a po tydnu startoval. Tak to startovalo snad na 1 valec, cely auto se zaklepalo a velmi velmi neochotne naskocilo..no sedyho dymu jak z LIAZky... :-(

Taky mam vypozorovano, ze kdyz bych po delsi dobe nastartoval, popojel, chcipnul a pak zase nastartoval tak je na drc. Jinak po 2-3hod stani uz se zase horsi.

2 teply starty

Sice relaticne dlouhy (2-3 sec) ale celkem kultivovany a hlavne vsechny stejny.

§

Perlicka na zaver. Nedavno se rozsvitila kontrolka a na DOTU hlaska emise do dilny. Sice to po 3nech zmizelo, auto jelo normalne, ale uz se to zacina kazit a je liny a nejak nejde z plynem, takze stejne do servisi budu muset a asi to bude vaha vzduchu....

Editováno: , autor: injeniero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim tebe zkus to, ať do toho taky sere peníze někdo jinej, než já. O tomhle už tady píšu asi tak 100 let . Ale Cosby má na 90% pravdu.

jj tvoke prispevky jsem cetl vsechny,,, urcite jsi si uzil dost... ale u me je nejvetsi problem jen s tim prvnim startem po delsi dobe... zitra vymenim baterii a pak i ten starter...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...