Přejít na obsah

Centrálne zamykanie


lentaaro

Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...

No dobrý no.

Mě to dělá taky. Zámek na řidičově straně nezamyká a neodemyká a zámek též zkoušen jiný a beze změny :(

Nicméně asi to bude určo někde v kabelech, protože občas se mi stane, že to zamkne (ale už to neodemkne)...takže asi nějakej kablík, ale kdo se v tom má vyznat? :-(

....kdyby někdo věděl, tak dejte vědět pls....

Jo a taky se mi stalo, že jsem na benzínce otevřel dveře a začalo normálně pípat, že mám rozsvíceno a když jsem dveře otevřel ještě víc (do druhé polohy), tak to přestalo....tak kdyby mi někdo poradil, kterej drátek by to mohl být, tak bych byl moc moc moc a moc vděčný, protože je jich tam moc :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tu taky řešil, no pro ty co neumí hledat, podívejte na průchodku řidičových dveří (tj.mezi dveřma a kastlí), myslim hnědočervený kabel, měl jsem ten samý problém, je tam dost zpuchřelá bužírka skoro na všech kabelech a tento byl zlomený vejpůl,

to:uknown: kabel bude načatý a záleží jak velký dotyk rozpůlený ještě má ... Netvrdim, že je to tímto, ale dal bych za to krk ... (ještě k tomu jsem měl načatý kontakt v řj stahovačky řidiče, ale tím to prozatím nebylo, nicméně pro jistotu byla vyměněna) :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc děkuji za ten návod na rozebrání toho zámku a celkové demontáže.Až nakoupím potřebné vybavení tak to zkusím.

U svého auta bych to tipnul na ten studeňák protože někdy to jede někdy ne.Motorek však neběží vůbec,proto raději objednám i ten mikrospínač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zdravím,

Mam skoro rovnaký problem vo vodicových dverách mi neustale nieco preklikáva. Ak chcem z vnutra zavriet zavru sa vsetky dvere len nie vodicove, taktiez ked auto zamnem z vonku tak mi neblika SAFE mod

vedel by nietko v com je problem?

diky moc za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u Tebe bych to tipoval na ten mikrospínač, ŘJ neví, že máš ty dveře zavřený, tudíž Ti kolík nezaleze a to samé zamykání zvenku, safe mode jede až po "zavření dveří", tj. ŘJ čeká na zavření dveří a to se bohužel nestane, protože jí to mikrospínač neřekne ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

Mal som rovnky problem vodicove dvere sa dali zamknut iba klucom, k tomu mi este blbli aj okna. A vysledok. VODA v riadiacej jednotke vo vodicových dverách k :( v jednotke mi odhnili dva kontakty tak teraz budem musiet bud zohnat odniekal iba riadiacu jednotku alebo kupit komplet aj s motorcekom za aktualnu cenu 265€

Toto je tiez jedna z moznosti preco nejde central

dufam ze vas problem bude len v kabelazi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím taky řešim něco podobnýho ale na 5dveřích, odemknu zámek klíčem a otevřou se všechny dveře ale zamknu jenom kufr a když zamykam tak to jde ztuha měl jsem to rozebraný nic jsem nenašel, motorek maká všechno jsem namazal ale nepomohlo to tak nevym nemam do co ten mikrospínač ten je na každym zámku ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 5 týdny později...

Čau chlapi, nejdou mi vůbec otevřít zadní levý dveře. Neví někdo čím to je? Hlavně jak je mám otevřít, to mi bude stačit pro začátek. Den předtím, než to odešlo, se mi samo od sebe stahovalo na těch dveřích okno. Centrál je origo. :help:

:palec2: Hlavne je dobre vzdy napisat zakladne udaje o aute!! :)

Temy tu mas.

link: http://forum.skodahome.cz/index.php?/topic/83820-nejdou-otevrit-zadni-leve-dvere-help/page__pid__1343369__st__0entry1343369

link: http://forum.skodahome.cz/index.php?/topic/86635-cvakani-zadnich-dveri/page__p__1365402__hl__central__fromsearch__1entry1365402

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim pánové,

mam Fabii 1.4 16v 12/2003 (nedávno koupenou, takže jsem uplný máslo kol107 ). Zarazil mě jeden problém, když zamknu auto zevnitř přes ovladač zamykání na dveřích nebo zamačku čudl u řidiče tak se všechny dveře okamžitě zamknou ale spolujezdcovo dveře se ihned po zamčení opět odemknou. Při zamykání DO nebo klíčem v zámku žádný problém, všechny dveře se zamknou a zustanou zamčeny i safe bliká. Vše je tam origo Škoda. Jak jsem to tu pročítal tak by asi mohla být teda chyba mikrospínače ale nejsem si jist.

Děkuji Všem za rady a jestli už tu byla tato otázka zodpovězena tak se omlovám ale nenašel jsem ji. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravím,

mám problém s centrálním zamykáním, zamyká a odemyká mi pouze kufr, jak dálkovým tak zámkem u spolujezdce (jiný na autě není).

Nenapadá někomu co by to mohlo způsobovat?

Je to rok 2002 okna, zrcátka v el., dálkové je dodělávané.

Ještě mám jeden problém a to že byl aktivovaný safe a nemám jak otevřít ostatní dveře kromě těch u spolujezdce, dají se ty ostatní nějak otevřít zevnitř?

 

Děkuji

Editováno: , autor: dasu54
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...