Přejít na obsah

Airbagy


Jirik_superb

Doporučené příspěvky

Chlapi kolik ma elegance 2002 v zakladu bagu? Vim akorat o prednich a v sedackach, takze 4. Nekde jsem cetl, ze ma snad i stropni.. ale v jake verzi, nebo jen za priplatek..

Tak tohle jsem nasel na webu auto.cz

Boční náraz

Škoda se po prvním bočním nárazovém testu rozhodla standardně vybavit tento vůz okenními airbagy, takže Euro NCAP připustilo opakování testů a následné výsledky jsou zde uvedeny. Okenní airbagy ochránily hlavy předních i zadních cestujících a boční airbag, který je součásti sedadla také pracoval dobře k ochraně řidičova hrudníku i břicha. Řidičovy dolní žebra a břicho sice narazily na opěrku paže ve dveřích, ale tento náraz nebyl posouzen jako riziko vážného zranění.

OII ma nad okny napis airbag a v supikovi jsem nic takoveho nenasel.

Editováno: , autor: Jirik_superb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi kolik ma elegance 2002 v zakladu bagu? Vim akorat o prednich a v sedackach, takze 4. Nekde jsem cetl, ze ma snad i stropni.. ale v jake verzi, nebo jen za priplatek..

Tak tohle jsem nasel na webu auto.cz

Boční náraz

Škoda se po prvním bočním nárazovém testu rozhodla standardně vybavit tento vůz okenními airbagy, takže Euro NCAP připustilo opakování testů a následné výsledky jsou zde uvedeny. Okenní airbagy ochránily hlavy předních i zadních cestujících a boční airbag, který je součásti sedadla také pracoval dobře k ochraně řidičova hrudníku i břicha. Řidičovy dolní žebra a břicho sice narazily na opěrku paže ve dveřích, ale tento náraz nebyl posouzen jako riziko vážného zranění.

OII ma nad okny napis airbag a v supikovi jsem nic takoveho nenasel.

já jich mám šest

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám elegance MR 03 a jsou tam 4 airbagy.

Dá se to určitě zjistit tady: http://igorweb.org/equidec/Default.aspx

Paráda,funguje to krásně.Jen mě zaráží že se v těch kódech neukazuje jestli má auto xenony nebo bixenony.Nevíš jestli existuje nějaká adresa kde by se zadal VIN a podle toho by se ukázalo co je to zač?Tak jak to mají v servisech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Je ten kód toto:?

3U;STAWXX01;FM5

nenašlo mi to nic krom FM5 a u FM5 mi to napsalo, že mám verzi classic místo elegance, takže to vypadá, že celé auti je vlastně přestavěný bůh ví z čeho a teď jen pevně doufám, že výbavou a že není po bouračce :( Taky už chápu, proč tam není v eleganci ESP a proč je kůže odřená po 115tis km, proč DX je A a kolem ní je jinej dekor dřeva než na zbytku auta :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda,funguje to krásně.Jen mě zaráží že se v těch kódech neukazuje jestli má auto xenony nebo bixenony.Nevíš jestli existuje nějaká adresa kde by se zadal VIN a podle toho by se ukázalo co je to zač?Tak jak to mají v servisech

Pokud vím,tak to se dá zjistit ETKOU,zadáš vin a ona ti ukáže jen díly,které máš ve voze.

Editováno: , autor: j-novis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Neviem ci to je ako dobre ratam ale ja mam samzrejme volant + spolujazdec ,ael mam aj 2x sedadlach2x v stlpiku a 2x nad bocnymi oknami co su asi hlavovoe. to mi vychadza 8. Je to asi mozne za priplatok lebo mam classic z nemecka dovezeny.

Všechno je možné,v německu jsou základní výbavy jiné mež u nás.Například v německu má elegance v základu kůži,u nás je jen za příplatek atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...