Přejít na obsah

zámok vodiča


rebel18

Doporučené příspěvky

No ked tá žena nema cit v ruke, to by som sa jej bal zverit do ruky v posteli nieco ine.... aby ti ho neutrhla alebo neprekrutila, :smich: tam by výmena potom bola mooooc problematicka lol

No ked je to zámok, tak musíš vymenit celú sadu, teda dvere, kufor, spínačka, pokial chceš mat iba jeden klúč na všetko. V sekcii BAZAR to myslím niekto ponúkal, celé sady zámkov aj s klúčami, pohladaj tam. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
ja som to mal tak isto pokazené. Opravárenská sada na zámky stála asi 100Skk na jednu stranu. ja mám ale problém, že som to asi zložil zle, pretože sa mi zámok nevracia do stredovej polohy... Vie mi s tým niekto pomôcť?

kde si zohnal tu opravarensku sadu na zamok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som to mal tak isto pokazené. Opravárenská sada na zámky stála asi 100Skk na jednu stranu. ja mám ale problém, že som to asi zložil zle, pretože sa mi zámok nevracia do stredovej polohy... Vie mi s tým niekto pomôcť?

taky jsem se stím dr....,jsemsi stím hrál. Natáhnout tu pružinu je opravdu dobrá hračka.mněl jsem pěkně dobodaný prsty,ale chce to vydržet a dílo se pak podaří. Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 13 let později...
V 1. 9. 2008 na 21:44, PROCHY603 napsal:

BEDUIN : Nemusi menit vsetko!!!!!!.Da sa poskladat aj zamok na povodny kluc. :) :)

Ahoj, menil som zámok vo vodicovych dverách a pri zamknuti kľúčom zamkne všetky dvere, následne odomkne kľúčom iba vodicove. Je to prípad že kľúč nerozozna pôvodný zámok? Central odomkne a zamkne bez problémov.  Vďaka 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...