Přejít na obsah

Chomutovsko


Miloš

Doporučené příspěvky

hlásím úspěšný návrat z velkolepého srazu Chomutovska :D myslím že naprosto pohodovej den, ještě teď mě bolí pupek a huba...pupek od návalu buřtů, prasete a huba od toho, jak...jak jsem....vůbec nemluvil lol

díky všem za hezkej den :palec2: sám jsen nefotil, ale kdo něco má, klidně může vesele vkládat, ať se pochlubíme :)

zůčastnění"

:D

Alžbětka + rodinej maskot

Sejvi

Karlos + podpora v nohejbalu :)

Kaby + přítelkyně

Ladis Ambros

Proces

Pekt

Krocan

+ návštěva z druhé půlky republky (čuměl jsem a smekám, že ty naše ksychty chtěli vidět :D)

bruno 128

Ludan

Mmisari

jináč krom drbání (téměř mě nepustili ke slovu :D) a pojídání buřtů proběhlo i několik sportovních disciplín "nohejbal" a "stolní hokej" vše bez zranění a s plným nasazením lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano sraz se povedl :palec2:

Místo pohárku které byli v plánu se rozdávalo prasátko .

Pár kontrolních otázek např. kolik mám doma pejsku nejlépe odpověděl Kibi proto buřtík navíc

další otázka byla kolik má Sejvi přátel na facebooku nejlepe jsem to věděl já ale at to řekne někdo jiný

Auta, no ty se nehodnotily jedou a jsou to seriovky to by ani nemělo cenu

prostě super lidi a zábava , tož ty Ostravácí taky překvapily super

Jo málem bych zapoměl jen co se rozdaly buřty všichni zmizely :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luďan & Zdenda: chlapi nemáte za co, hlavní dík patří Alžbětce a Sejvimu, ty jsou hlavní organizátoři...já vlastně jen dodal pár buřtů a výtečné OKURKY :palec2::smich:

hlavně že se povedlo a i počasí vyšlo :palec2:

Alžbětka: to mě pos.... :smich: kolik má Sejvi přátel na facebooku :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

]Tak sobota se nakonec vydařila hlavními účastníky tam byli Ostraváci což asi všem došel dech že přijeli s takové dálkya ještě jen na chvilku,protože odpoledne jeli zpět.Nohejbálek se taky povedl mlaďasové neměli šanci bylo pěkné zpestření dne a taky prodloužené nožky na kterých jsem byl všem k smíchu co jsem na nohách jako jediný:crutch:doufám že příště se chlapi více pochlapíte.Fotek bude víc nějak mi hapruje PC tak se omlouvám.

post-31216-054090800 1280085828_thumb.jp

post-31216-079650600 1280085906_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a málem bych zapoměl ještě jsem dostal buřta za to že už mi přes rok nefungujou stranky SH a nemám na foru pod avatarem že jsem členem to jsem tu 100 mohl investovat líp

A nevím proč jsem večer v chatce pořád koukal na dveře asi jsem se bal že tam někdo vletí a bude nám nadávat že se smějeme ,načež jsem si uvědomil že nejsme v praglu a zabava pokračovala dál :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alžbětka: pěkně to tu vedeš lol jináč foto supr :palec2: a Karel "klokan" taky dobrej :D

Sejvi: potrefená husa se vždycky ozve :p nečančat si pořád oktuli, tak nemusíš jezdit autem s píč@u na kapotě lol

krocan: ten den jsi mi napsal o 10 minut pozděi než jsem vyrazil, kdybych si to přečetl dřív, tak ti brnknu :feve: buřty ještě zbyly, dokonce i pivka...by jsi se měl jako prase v žitě :D

bruno 128: škoda škoda, mohli jste chrnět....jen nevím nevím jestli by jste v tý chatce přežili, ozývaly se z ní hrozný zvuky :kuk::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...