Jump to content
Miloš

Chomutovsko

Recommended Posts

Tak co jarni sraz? Koumaci po zime?Co pristi vikend tedy prvni Dubnovy vikend?Sobota ci nedele? A kde ? Usak ci letiste?Navic v pondeli pak jsou velikonoce takze vetsina nemusi nikam do prace co vy na to nejaky navrhy?Koukej te to tady ozivit vy mrtvolaci!!!

TAK MRTVOLY KOUKEJ TE SE PROBRAT ZE Z IMNIHO SPANKU A DEJTE DATUM NASEHO PRVNIHO CV A OKOLI SRAZU? Ideal by byl u alzbetky :) Velka zahrada pergola :D Ael lepsi bude usak ci lčtiste brezno.. nejakej vikend.. nejakej napad? No tak co bude :skoda:

Ládis má pravdu s tím srazem,je tu mrtvo a ten sraz by se mněl uskutečnit!Dej te někdo návrh kdy já dělám na šichty to je menší problém,ale domluvit se můžeme.:p

na black sraz jsem mohli jet taky s našima černýma kráskama :feve:

ale až něco bude, tak se s mladou stavíme když to vyjde..

az bude sraz s vasema cernyma kraskama tak ja tam budu jak jehla v kupce sena stou mou princeznou :p

Hele Pruser.. JAK s princeznou? To bys tam musel nejdriv doject :D Ale ja mam v kufru 4 plechovky cerneho matneho spraye tak se dohodnem a ja ti to trosku zatmavim autiko a hned zapadnes do toho black gangu :D Takkoukejte panove neco vymyslet. Nejaky navrhy aspon mista.. kam ? A pak datum at se nejak muzem shodnout... :palec2:

Pruser to je kdo ?asi zmenim znacku auta pac koukam ze ve skoda forum je plno retardu co neumi cist lollollollollol a kdo by musel dojed ty POJIZDNEJ KOLOTOCI :smich::smich: me to jezdi narozdil od tebe :p

Alzbetko: Zeptej se Kibiho kdy ma volno a kdy by mohl. Podle toho sem nahod termin a mi ostatni se snad prizpusobime...

Tentokrat by jsme sraz mohli udelat u Tebe na zahrade, tedy jestli nejsi proti. Nouzove reseni je zase Usak... ;)

Alzbetka zdravim nejsem pruser ale Proces omg nemam ted jsem resil to abs a svetla nemam jen cekam na tebe co a jak s tema narazníkama? ;)

Jo abych nezapomel s tim srazem hod teto nak na vikend jinak ja jsem v .... diky a pokud to nebude vikend tak cekejte co vam udelam :aggressive:

Tak nova prezdivka pro alzbetku SKIPPY... A co je new?Alzbetka si hraje na terminatora a ma nejaky srouby v noze pry oskliva zlomenina.. tak mu prejme brzke uzdraveni a hlavne at to dobre sroste timpadem se na 99 procent odklada sraz u alzbetky pokud necete dopadnout jak my co jsem jeli doslova na otocku zpet..

Jinak na Fobii ma fakt pekny kolace.. na foto to mozna tak nevyjde ale real je masakr :)post-25649-1271681210,7679_thumb.jpgpost-25649-1271681224,515_thumb.jpgpost-25649-1271681234,365_thumb.jpg

Alzbetko co jsi delal? A co mas zlomene? Ty jsi dabel, ty tech operaci mas malo, vid..? :feve:

lejdis : kdo ti dal pravo fotit moji močku a ještě to tu vystavoat kua :aggressive: neser nebo tě přejedu na čtyřkolce :smich: tak pro mě letos srazíky skončili budou se konat jen u ně kdo bude mit zajem zatím jsem v nemocnici až budu doma dám vědět

Tak už jsem doma ,a zase je počaší na prd chčije a chčije ale mohly by jsme něco spachat třeba příští víkend co vy na to chomutovaci? nakupte maso a pití ja dodam ohen a sklo at je z čeho pit a mužete dorazit :palec2:

OK, vezmu rovnou cely plastovy barel.. :-)

Edited by sejvi

příští víkend jsem v práci v sobotu do 19 a v neděli do 24 hod :aggressive: