Přejít na obsah

Difuzor na Fabii II


Doporučené příspěvky

Zdravím. Nemáte někdo prosím Vás na své FabceII difuzor zadního nárazníku s chrom. koncovkou výfuku (z orig. příslušenství)? Rád bych viděl nějaké foto z reálu, nejlépe u kombíka (spokojím se i s krátkou verzí). Přemíšlím o difuzoru, a rád bych si ověřil teorii, že s difuzorem nevypadá FabkaII tak vysoká. A ještě jedna věc - kolik Vás to stálo a kde Vám to dělali. Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som si to kupil ako ND a stalo to okolo 7tisic sk. a lepil som to sam aj montoval koncovku ..

len problem je ze ked si to kupis ako nd tak ten plast je taky ze pripraveny na lakovanie .. cize si to musis streknut alebo nieco . .ale co som videl original od vyroby tak to bolo streknute takou sedou . .tak neviem no ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
Zdravím. Nemáte někdo prosím Vás na své FabceII difuzor zadního nárazníku s chrom. koncovkou výfuku (z orig. příslušenství)? Rád bych viděl nějaké foto z reálu, nejlépe u kombíka (spokojím se i s krátkou verzí). Přemíšlím o difuzoru, a rád bych si ověřil teorii, že s difuzorem nevypadá FabkaII tak vysoká. A ještě jedna věc - kolik Vás to stálo a kde Vám to dělali. Díky moc.

Tak, difuzor a koncovka je na autě (dokonce i s tažnym). Vypadá to celkem pěkně, jen ta koncovka je dle mého trochu moc dole, jakoby vysí pod nárazníkem. Na jaře s tím něco udělám. Časem sem lupnu nějakou fotku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Faktura je dosti nepřehledná a zmatená (nebo v ní neumím číst kol108 ), ale ceny byly asi takové:

Difuzor cca 5500,- (včetně lakování - černá obyč, montáže)

Koncovka cca 1600,- (včetně montáže)

Tažné (orig., odnímatelné) cca 9000,- (včetně elektroinstalace, montáže a adaptéru)

Ceny jsou poslevách (5% matroš, 20% práce), dával jsem to do autorizovaného servisu, tam kde jsem auto kupoval. Ale s tím difuzorem jsem byl první, takže moc nevěděli, co s tím. Ale povedlo se. Byl jsem tam někdy koncem ríjna.

Vše nafotím, ale až o víkendu (ráno tma, večer tma, přez den v práci a musim ho umejt). :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Chcem sa opýtať, či niekto nema foto tej koncovky výfuku namontovanú na aute bez zadného difúzora. Uvažujem nad tým ale na stránkach Škodovky čo sú koncovky píšu, že je skrutkovateľná a " iba pre vozidlá so zadným difuzorom FAA 710 001" tak neviem a nechcel by som zato dať 66€ a nič z toho......

Editováno: , autor: VladoFII
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se podívej na české stránky škoda-auto a tam máš i koncovku bez difuzoru. a jinak to mám já na autě bez difuzoru, protože mě originální přijde tragickej, teda celej styling kit, kdyby byl rovnej bez vlnek tak by se to možná dalo i koupit, ale takhle nee. A když si šikovnej tak nárazník nemusí ani barvit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ešte jedna otázka na ktorú som pozabudol :aggressive: je ten športový výfuk omnoho hlučnejší ako obyčajný?... Jazdím dlhšie trasy a obávam sa či mi to nebude prekážať. Motor 1.4 16v je dosť "drzí".Je ho dosť počuť v aute na ceste ak idem 130 a vyššie... Poraďte.. Objednal si už niekto z Vás takú koncovku na sériový nárazník bez difúzoru na Slovensku???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...