Přejít na obsah

Difuzor na Fabii II


Doporučené příspěvky

Ahoj všem,...chtěl bych se vás zeptat čím nejlépe vyříznout ten otvor do nárazníku pro koncoku výfuku,..chystám se kupovat difuzor - originál,..nechám si ho nastříkat do Flamenga,...proto by mě zájímalo čím to nejlépe udělat,...díky za odpověď

tez flexou, ale s diamantovym plnym kotoucem.....nepali se tak......v pohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se konečně dokopal a udělal nějaké foto difuzoru. ;)

Jak už jsem psal - ta koncovka dost visí pod nárazníkem, chce to trochu upravit - říkal jsem ji to v servise, ale furt se vymlouvali, že když mi někde něco přihnou a podobně, že to může někde drhnout nebo klepat ...., takže mi to nakonec neupravily. Najdu si nějakého kutila, tem mi to to bez řečí upraví. Podle mě stačí autogenem nahřát trubku koncovky a trochu to přihnout. Jinak difuzor zatím drží, vše OK.

Jo a vliv na špinění zadního okna difuzor vůbec nemá, taky jsem to ani nečekal.Dokonce na špinění nemají vliv ani zadní zástěrky, jen nárazník není tolik zasr.... a otlučený od kamínků. A difuzor od milotecu nemá variantu pro orig. tažné zařízení (odnímatelný rámeček), proto jsem volil orig. škodováckej - ten se mi i víc líbí.

post-20514-1243491482_thumb.jpg

post-20514-1243491495_thumb.jpg

post-20514-1243491501_thumb.jpg

post-20514-1243491506_thumb.jpg

post-20514-1243491511_thumb.jpg

post-20514-1243491515_thumb.jpg

Editováno: , autor: dr.snacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
Tak jsem se konečně dokopal a udělal nějaké foto difuzoru. ;)

Jak už jsem psal - ta koncovka dost visí pod nárazníkem, chce to trochu upravit - říkal jsem ji to v servise, ale furt se vymlouvali, že když mi někde něco přihnou a podobně, že to může někde drhnout nebo klepat ...., takže mi to nakonec neupravily. Najdu si nějakého kutila, tem mi to to bez řečí upraví. Podle mě stačí autogenem nahřát trubku koncovky a trochu to přihnout. Jinak difuzor zatím drží, vše OK.

Jo a vliv na špinění zadního okna difuzor vůbec nemá, taky jsem to ani nečekal.Dokonce na špinění nemají vliv ani zadní zástěrky, jen nárazník není tolik zasr.... a otlučený od kamínků. A difuzor od milotecu nemá variantu pro orig. tažné zařízení (odnímatelný rámeček), proto jsem volil orig. škodováckej - ten se mi i víc líbí.

Mas ho lakovany na cierno, alebo len tak ako ho dodali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Musim Ti pochválít zadní dufuzor. Na té šedé barvě to je pekný. Přikládám foto mého difuzoru. Bohužel jinou fotku nemám. Mám to komplet styling kit ( přední spojler na nárazníku a zadní dufuzor, bez křídla ). Až bude čas, tak nafotim ten předek.

post-24788-1265829070_thumb.jpg

Editováno: , autor: Frenk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Musim Ti pochválít zadní dufuzor. Na té šedé barvě to je pekný. Přikládám foto mého difuzoru. Bohužel jinou fotku nemám. Mám to komplet styling kit ( přední spojler na nárazníku a zadní dufuzor, bez křídla ). Až bude čas, tak nafotim ten předek.

Díky. O předním spojleru jsem taky uvažoval - vypadá moc pěkně - jenže bych ho orval u prvního obrubníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Což o to,zručný jsem dost v tom problém nevidím,ale je to takové místo že když to poseru tak to půjde vidět. To je to co mne trápí nejvíce. Právě že nikoho v okolí nemám. Akorát jednu paní co dělá ve Škoda servise na náhrdních dílech,ale zase to není taková známost kterou si troufám požádat o zápujčku šablony(že bych si to na místě obkreslil a na chatě pak vyřezal?) což mě napadlo jako nejjednodušší řešení. Pak mně naadlo že mám ještě kamaráda mechanika ve Škodovce,tak se ho optat jestli to už někdo od nich montoval a nezbyla mu šablona...? Ale nejdřív jsem to chtěl zkusi tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Ahojte,

Nemá niekto foto difúzoru od Milotecu na FII Comby po FL?? Objednal som ho, sedí super ale idem to ešte nastriekať na čierno, + orig. koncovka výfuku. Som zvedavý aké to bude. Na smolu je že orig. difúzor je na celý zadný blatník a stoji 2 krát viac a Milotec nemá výrez na výfuk.. Ďík.

Editováno: , autor: Andynko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Takže Páni, difúzor je na aute, presne kopírije nárazník takže bez problémov. Pripájam aj prvé foto.

PS: Ďakujem dákemu Mago**vi čo mi nacúval do nárazníka, bez teba by som ho tam nemal, všetko zle je na niečo dobré ! :kol-31:

post-49285-0-09170300-1338373835_thumb.j

post-49285-0-91044000-1338373835_thumb.j

post-49285-0-71329600-1338373836_thumb.j

post-49285-0-74503300-1338373837_thumb.j

Editováno: , autor: Andynko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...