Přejít na obsah

stahovacka


PeterM

Doporučené příspěvky

Dobry den, dnes som si vsimol, ze sa mi neda stiahnut zadne prave okno. Nefunguje ovladac vo dverach a ani na soferovej konzole. Pri stlaceni tlacitka iba pocujem ako keby zoplo 2x vo dverach dake relatko a to je vsetko. Na co sa mam zamerat? V com by mohla byt chyba?

Dakujem

Editováno: , autor: PeterM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie, v tomto to nebude. Lebo zhodou okolnosti mam na druhych dverach vymontovanu komplet stahovacku , okno podoprete ruckou z hokejky :-). A mam tam len volne pripojeny funkcny motor. Tak som rozobral aj tieto dvere a pripojil na 100% funkcny motor. A presne to iste, vobec ho neroztocilo, iba mi nieco po zatlaceni spinaca 2 krat po sebe v motore, presnejsie nad konektorom cvaklo. Ten zvuk mi pripada ako dake relatko. Neviem co by mohlo tam byt, som uz bezradny. Stastie ze sa da aj tak jazdit.

Skuste poradit.

Dakujem.

Editováno: , autor: olisoft
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No cez VAG si vies pozriet, ci Ti idu tlacitka, ale nejaka "autodiagnostika" jednotlivych stahovaciej je dost chudobna, len ci komunikuje a pod.

Najlepsie by bolo pozicat si jednotku s rovnakym oznacenim (aj pismenko na konci, ktore oznacuje generaciu) a vyskusat to s takou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tiez ti tam dake relatko cvakne?

Da sa to aj dako diagnostikovat cez WAG?

Dali jsme to s kamaradem na WAG a hodilo to chybu. S tim se asi vic delat neda. Dnes napr. slo okno stahnout dolu.

Trochu me to stve, ale v zadu vetsinou nikdo nejezdi, tak to nechavam byt.

Rele cvaka, ale stahovacka nejde (motor se netoci). Proud tam jde, jinak by nespinalo, ale co se tam deje presne a proc to nefungje tak, jak ma, to opravdu nevim.

Nekdo ma zkusenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

TAK UZ SOM ASI NA TO PRISIEL, CHYBA BUDE V KABLOVOM ZVAZKU, NIEKDE BUDE ASI ZLOMENY DROT. DEDUKUJEM TO PODLA TOHO, ZE OKNO MI ASI PO DVOCH TYZDNOCH ZACALO FUNGOVAT A PREDVCEROM SOM HO OTVORIL A UZ NESLO ZAVRIET. zAVREL SOM HO IBA KED SOM POOTVORIL DVEDE DO URCITEJ POLOHY. V KODOVKE SOM SA NA TO INFORMOVAL A ZVEZOK STOJI CCA 2.500,-SK. K AUTO DIELOCH MI TO NEVEDIA ZOHNAT. MATE VY DAKE KONTAKTY?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

dobrý deň,

nechcem zakladať novú tému tak dúfam že to tu nikomu nebude vadiť. Začala mi blbnúť pravá predná sťahovačka najprv šla zatvoriť len po dlhom presviedčaní a potom už nešlo okno zavrieť vôbec. Tak som to napichol na VAG(výpis dole) a rozobral som dvere našiel som chýbajúcu T15 skrutku čo držala ľavú koľajničku(to by vysvetlilo prečo to tak trieskalo pri zatváraní s otvoreným oknom) a po chvíľke hrania sa s tým som zistil že keď oknu pomôžem silou(nie veľkou) tak sa občas rozbehne. Teraz moje otázky:

mohla mi tieto problémy spôsobiť chýbajúca skrutka?

Dá sa skrutka T15 samostatne objednať? Alebo musím hľadať náhradu?

Čo môže spôsobovať problémy so sťahovačkou? 

Myslel som že by pomohlo namazať tie koľajničky lebo to čo na nich je mi pripadá skôr ako lepidlo;) ak hej čím?

Ďakujem

Adresa 46 -------------------------------------------------------

  Řídící jednotka: 1C0 959 799  

  Komponent: 3P Komfortgerát HLO 0001

  Kódování: 00259

  Opravna #: WSC 31480

3 Nalezeny chyby:

00933 - Motor spousteni oken na strane spolujezdce (V148)

  35-00 - -

00933 - Motor spousteni oken na strane spolujezdce (V148)

  62-10 - zadne nebo nespravne nastaveni - Sporadicky

01035 - Spousteni oken: aktivni tepelna ochrana: spolujezdec

  35-10 - - - Sporadicky

 

Editováno: , autor: kubikzovocia
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...