Přejít na obsah

Hromadný chip tuning 1,2 12V


dcdodo

Doporučené příspěvky

Montyk, mal by som taku malu prosbicku:

Vedel by si zistit presne miesto konania akcie pre Brno? Stvrtok je tu co nevidno a mam v plane pobehat trochu po Brne za "kulturou" ked tam uz pojdem.. Ide mi hlavne o to, aby som si vedel vytvorit nejaky predbezny plan co chcem stihnut a spojit to s chipom aby som to stihal.. Diki moc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen upresnuji pozici, pro nebrnaky

http://www.mapy.cz/#x=138142864@y=13274544...47365_156387201

kdyz pojedete po te silnici, tak to misto setkani by melo byt presne na opacne strane silnici, nez je soucasny BAUHAUS. Na tom rohu je takova vyskova budova sklenena, M-PALAC

2Montyk: sorry se ze do toho montuju tady :DD

Editováno: , autor: mytrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen upresnuji pozici, pro nebrnaky

http://www.mapy.cz/#x=138142864@y=13274544...47365_156387201

kdyz pojedete po te silnici, tak to misto setkani by melo byt presne na opacne strane silnici, nez je soucasny BAUHAUS. Na tom rohu je takova vyskova budova sklenena, M-PALAC

2Montyk: sorry se ze do toho montuju tady :DD

To je v poho já vůbec nemám šajn kde maj Brňáci nějakou mumií :smich::smich:

a že je to bauhaus a ne baumax

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze to nakonec dopadlo tak, ze za svaru jedu ja jeho autem... Ale chtel bych poprosit - vzhledem k tomu, ze mam odpoledne dalsi praci tak bych potreboval nejpozdeji v 10:30 vyrazit zpet... :(

J v poho jak jsem psal pokud tam budeš lehce před devátou tak můžeš jit jako první neměl by být problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen upresnuji pozici, pro nebrnaky

http://www.mapy.cz/#x=138142864@y=13274544...47365_156387201

kdyz pojedete po te silnici, tak to misto setkani by melo byt presne na opacne strane silnici, nez je soucasny BAUHAUS. Na tom rohu je takova vyskova budova sklenena, M-PALAC

2Montyk: sorry se ze do toho montuju tady :DD

mytrix, mas to u mna - toto mi fakt pomoze.. v Brne by som bol podla povodneho popisu jak lama vo velkomeste.. :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze jsem to trochu oznacil :) Aspon teda doufam, ze jsem to sam pochopil spravne :D ale nejspis ano :))

2cretino: urcite to nemuzes minout, na te krizovatce co tam je, tak je tam takova vyskova prosklena budova ;) predpokladam, ze pokud se jeste pujdes predtim nekam podivat, tak pojedes ze smeru centra

misto setkani:

post-4918-1237310878_thumb.jpg

pro jistotu jeste prikladam stred mesta, cerne jsem ti vyznacil uzavirku, takze kdybys chtel jet autem smerem "nahoru" musel bys jet pres Koliste, coz je jízda na dlouhou trat a jeste vetsi mervy. ;) osobne doporucuji auto zaparkovat v miste, ktere jsem ti oznacil jednickou. Je tam obchodni centrum - Vankovka. Do mesta pak bez pesky. Je to o dost rychlejsi a navic ve stredu mesta stejne neni vetsinou kde zaparkovat. No krom spilasu je mozna dobry se zastavit u stare radnice, melo by se tam nejak dat dostat na kostelni vez nebo co to tam je (ale nechci ti kecat, po pamatkach moc nechodim). Je tam fajn vyhled:)

Jinak nakupni zona - brno jih, je tam olypmpia apd, ale pokud nemas v umyslu behat po obchodech, nedoporucuju tam vubec jezdit.. naprosto ty stejny ksefty stejne najdes v ty vankovce..

mesto

post-4918-1237312587_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...