Přejít na obsah

Oprava tepleho startu TDI


TDIfun

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Kdo by mel zajem, umime pomoci zmeny v softweru poresit problem tepleho startu... kdyz tak SZ, severni morava

Ahoj vsichni, kluky z TDIgarage v Bohumine velmi chvalim a vsem mohu jen doporucit mel jsem problemy ze starty za tepla na

octavii II TDI 77 kw a od nich odjizdim ze vsi spokojenosti. diky moc !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro 2.0TDI určitě výborná věc taková úprava,ale překvapuje mě Stoupa69 že měl problém z tepl.starty u 1.9TDI 77kw......ty 1.9TDI-PD 77kw mi vždycky startovali perfektně a to jak studený tak i teplý...nikdy jsem u nich nezaregistroval nějakej problém a to že jsem se nima už něco najezdil a OII 1.9TDI-PD 77kw jsem měl snad všechny roky výroby i kódy motoru.......vlastně ani neznám nikoho kdo by si u 1.9TDI na starty postěžoval........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro 2.0TDI určitě výborná věc taková úprava,ale překvapuje mě Stoupa69 že měl problém z tepl.starty u 1.9TDI 77kw......ty 1.9TDI-PD 77kw mi vždycky startovali perfektně a to jak studený tak i teplý...nikdy jsem u nich nezaregistroval nějakej problém a to že jsem se nima už něco najezdil a OII 1.9TDI-PD 77kw jsem měl snad všechny roky výroby i kódy motoru.......vlastně ani neznám nikoho kdo by si u 1.9TDI na starty postěžoval........

Jáí jich znám docela dost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zajisté je.Je jen otázka času,kdy třeba SUPERVAG dá k dispozici funkci zvýšení startovací dávky na OCT II ,jako je tomu u OCT I.Pak to bude otázka těch zminovaných dvou minut.Kdo umí octI,umí i octII.A není třeba provádět FLASH v ř.j.Při tomto zápisu jednotka načítá počet FLASH.Po třetí už nelze.....Pokud to ovšem neodmáznete čítač...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zajisté je.Je jen otázka času,kdy třeba SUPERVAG dá k dispozici funkci zvýšení startovací dávky na OCT II ,jako je tomu u OCT I.Pak to bude otázka těch zminovaných dvou minut.Kdo umí octI,umí i octII.A není třeba provádět FLASH v ř.j.Při tomto zápisu jednotka načítá počet FLASH.Po třetí už nelze.....Pokud to ovšem neodmáznete čítač...

A to jsi na to prisel kde?? Muzes flaschovat kolik chces...Neni omezeno. A kdyz chces odmazne se taky..Zatim rucne co nevidet bude kabel. Jen stoji skoro 6000euro tak je to celkem raketa.. A kdyz uz nejde vic vagem na EDC15 start davka tak to taky resim softem.

Editováno: , autor: TDIfun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to jsi na to prisel kde?? Muzes flaschovat kolik chces...Neni omezeno. A kdyz chces odmazne se taky..Zatim rucne co nevidet bude kabel. Jen stoji skoro 6000euro tak je to celkem raketa.. A kdyz uz nejde vic vagem na EDC15 start davka tak to taky resim softem.

REALITA...právě ,že nemůžeš...Musíš pozměnit čítač...Po třetím Tě už nepustí do systému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsme řešili problém,že auto za tepla dosti špatně startuje.Hledalo se hledalo a na nic se nepřicházelo.Někoho po x času napadlo kouknout na naftový filtr.Auto mělo přimíchán benzín v palivu.Po vytankování a nalití kvalitní nafty je auto bez problémů...

Auto mělo doklady o tankování,nikde benzín...........kde je asi chyba???...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsme řešili problém,že auto za tepla dosti špatně startuje.Hledalo se hledalo a na nic se nepřicházelo.Někoho po x času napadlo kouknout na naftový filtr.Auto mělo přimíchán benzín v palivu.Po vytankování a nalití kvalitní nafty je auto bez problémů...

Auto mělo doklady o tankování,nikde benzín...........kde je asi chyba???...

Pravda, nekdy to udela filt a dokonce i spatna nafta... Ale pokud zkusis jiz nemozne a chces uz menit vstriky atd tak za pokus to stoji upravit ten soft..Zatim to funguje naprosto uzasne a bavi mne to vic nez kdyz jsou spokojeni jak to i jede..Na rotackach to take upravuji v softu, ne vagem davku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...