Přejít na obsah

Oprava tepleho startu TDI


TDIfun

Doporučené příspěvky

Šak baterka, která funguje z 50% kapacity, tak si myslím, že je to ještě dobré, ne? Já právě nechci investovat velké peníze, jenom za tento měsíc jsem měnil celou spojku, destičky a v sobotu mě čekají rozvody. Jo a včera mi ještě k tomu křuplo č

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

tohle se deje protoze za tepla pozaduje jednotka 300 otacek nez pusti do motoru naftu (za studena je tento pozadavek nizsi a proto ho i starsi baterie/starter zvladne z duvodu nizsich proudu co zvladne baterie kdyz mrzne)

pokud mate starsi baterii nebo/a zanesenej/poskozenej starter tak pri startovani zatepla nedosahnete pozadovanejch 300 otacek

 

NEDOPORUCUJU opravu upravou map vstrikovani nafty pri startu 

je lepsi za penize co stoji uprava vymenit baterii nebo opravit/vymenit/repasovat starter protoze je lepsi mit opravenou/novou vec nez oblbnutou ECU (to je proste nesystemove reseni)

Editováno: , autor: oneb1t
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Zdravím, také já mám problém. OII r.v.:2007 najeto cca 200 tisíc špatně startuje při zahřátém motoru. Projevuje se to tak, že je znatelně slyšet snížení otáček startéru a při teplém motoru to chytne až na druhé otočení a celý motor se zatřese. Projevuje se to přes půl roku. Studené starty, před měsícem v 7°C naprosto v pořádku i s rozsvícenými světly, je vidět slabé pohasnutí. Právě jsem se vrátil z dovolené na jihu a tam při venkovní teplotě 32°C a dlouhé jízdě po dálnici a následném zastavení na odpočívadle jsem měl problém okamžitě nastartovat. Projev byl stejný jako kdyby byla úplně vybitá baterka, ale dobíjení je v pořádku. Nijak jsem to netrápil, slyšel jsem že to netočí, počkal 10 vteřin, zkusil znova. Když ani poté nic, tak jsem vyčkal 30s a již to nastarotvalo normálně. Totéž mi udělalo při zastavení na pumpě a natankování. Nevím, jestli to mám brát za pravidelnost ty 3 pokusy nebo ne... V servise mi změřili baterku a řekli že má 50% kapacity, nějak se mi ale nezdá že by to mohlo být v tom. V zimě přece točí v pořádku, samozřejmě komprese je mnohem menší... Diagnostika ukazuje jen nějaký problém se žhavením, v tom to nebude... Takže mi napadá snad jen zemnění, startér, baterka. Měřil jsem  při startu studeného motoru napětí na baterce a nepadlo pod 9,7V

Editováno: , autor: rubaspavel
pravopis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělej si tu zkoušku a uvidíš. Ty baterky trpí když stojí dlouho auto v hicech na slunku. Letní dovolená kdy to tak stojí i 10 dní jim krátí život nejvíc. V zimě, respektive v mrazech (pokud nějaký přijdou :) ) se to pak ukáže a každej si myslí že je to právě jen tou zimou. Podle toho co píšeš to tipuju na tu baterku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasimulovat to můžu zkusit, problém je, že nevím zda se to povede. Když jedu jen tak po městě, tak se to neprojeví, musel bych někde na rychlostce sjet na odpočívadlo nebo k pumpě a zkoušet.... Nebo si od někoho vypujčit baterii. Ještě jsem schopen změřit velikost startovacího proudu, ale ten pravděpodobně bude vyšší když to baterka nedá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 11. 2014 at 19:12, oneb1t napsal:

tohle se deje protoze za tepla pozaduje jednotka 300 otacek nez pusti do motoru naftu (za studena je tento pozadavek nizsi a proto ho i starsi baterie/starter zvladne z duvodu nizsich proudu co zvladne baterie kdyz mrzne)

pokud mate starsi baterii nebo/a zanesenej/poskozenej starter tak pri startovani zatepla nedosahnete pozadovanejch 300 otacek

 

NEDOPORUCUJU opravu upravou map vstrikovani nafty pri startu 

je lepsi za penize co stoji uprava vymenit baterii nebo opravit/vymenit/repasovat starter protoze je lepsi mit opravenou/novou vec nez oblbnutou ECU (to je proste nesystemove reseni)

Už se to tady řešilo. viz výše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 25. 11. 2014 at 19:12, oneb1t napsal:

tohle se deje protoze za tepla pozaduje jednotka 300 otacek nez pusti do motoru naftu (za studena je tento pozadavek nizsi a proto ho i starsi baterie/starter zvladne z duvodu nizsich proudu co zvladne baterie kdyz mrzne)

pokud mate starsi baterii nebo/a zanesenej/poskozenej starter tak pri startovani zatepla nedosahnete pozadovanejch 300 otacek

 

NEDOPORUCUJU opravu upravou map vstrikovani nafty pri startu 

je lepsi za penize co stoji uprava vymenit baterii nebo opravit/vymenit/repasovat starter protoze je lepsi mit opravenou/novou vec nez oblbnutou ECU (to je proste nesystemove reseni)

No a za dva roky se může koupit nový startér. To je dobrá blbost. Omezení na otáčky ja záměrná sabotáž Škody, protože auta s automatickou převodovkou mají otáčky podstatně v mapách snížené a to u stejného motoru.

Editováno: , autor: Petr.gr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Ahoj, tak se po dvou rocích vracím s podobným problémem. Motor 1.9 TDI 77KW, BXE 2007. Měnil jsem dvouhmotový setrvačník. Původní byl nějaký zaseklý(tvářil se jako jednohmota), musel tak být už minimálně 3 roky, protože ještě nikdy co to auto mam jsem tak plynule neřadil. A prakticky od té doby začli problémy s teplým startem. Startuji sice jen vteřinu, dvě, ale zato motor se tak třese, že mám pocit že vyskočí ven. Když startovat přestanu, chcípne to. Když to naskočí, tak otáčky jsou 819ot/min, spotřeba 0.5L/h, výkon při jízdě to má. Za studena to chytá dobře, ale je tam trošku cítit náznak těch otřesů. To s tou "jednohmotou" nebylo. Vyčistil jsem i promazal starter, bez úspěchu.

Nevím jestli si to mám spojovat s problémem co jsem měl viz výše - tam opravdu byla špatná baterie, ale odešla až v zimě při -10°C. Takže jedině mi zbývá nový startér, či úprava palivové mapy, nebo něco dalšího? Ještě takové zjištění, když několikrát nastartuji ihned za sebou tak občas volnoběžné otáčky zůstanou viset na 960ot/min a drží se dokud je nezvýšim. Potom spadnou na 819.

Edit: vyzkoušel jsem odpojení teplotního čidla, starty se o dost zlepšily, ale stejně to startuje jako traktor a občas to stejně škube.

Editováno: , autor: rubaspavel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem místo odpojeného čidla dal odpor a nastavil teplotu -20°C. Starty se o dost zlepšily, sice to stejně startuje jako traktor, ale zvýšená dávka paliva eliminuje následné otřesy. Také jsem zkoušel přes startovací kabely připojiit druhou baterii, která měla na nabíječce 14.5V.  Prakticky jsem to moc nepoznal, zato ale když jsem rozsvítil dálková světla, tak se to zhoršilo. Aku mám Varta Silver 77Ah cca rok a půl starou. Jezdím denně krátké trasy cca 3 km(5 minut jízdy) tam plus zpět. Občas to protáhnu skrz město(30 minut). Víkendy pravidelně 2x50km. Asi je možný, že by byla takhle rychle odrovnaná.

Pomohla by mi trochu úprava palivové mapy, než baterii odrovnám úplně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
V 20. 9. 2008 na 14:00, stoupa69 napsal:

Ahoj vsichni, kluky z TDIgarage v Bohumine velmi chvalim a vsem mohu jen doporucit mel jsem problemy ze starty za tepla na

octavii II TDI 77 kw a od nich odjizdim ze vsi spokojenosti. diky moc !!

Prosím co ta oprava obnáší a co stojí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...