Přejít na obsah

Oprava tepleho startu TDI


TDIfun

Doporučené příspěvky

cosby: prosím ta ako si zdvyhol štartovaciu dávku na EDC16 u Octavia 2? tak to by ma moc zaujímalo, len pre info SUPERVAG to nevie, ale možno máš nejaký superVagCom a ten to vie, možnosť by tu bola ale pochybujem že ma niekto na SK a CZ aktivovanu funkciu DMA vo VAGu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cosby tak to zkus vykoumat a pak se někde slezem a našteluješ mi to. Přece nebudu jezdit někam 1000 km na takový experimenty. Když to pánové jinde, než doma udělat nemůžou, tak holt nemůžou. Mohli mít těch zákazníků víc. Dneska to třeba uměj jen oni a dělaj kolem toho kůžičky. Zítra to může dělat kde kdo a budou mít po kšeftu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cosby tak to zkus vykoumat a pak se někde slezem a našteluješ mi to. Přece nebudu jezdit někam 1000 km na takový experimenty. Když to pánové jinde, než doma udělat nemůžou, tak holt nemůžou. Mohli mít těch zákazníků víc. Dneska to třeba uměj jen oni a dělaj kolem toho kůžičky. Zítra to může dělat kde kdo a budou mít po kšeftu.

nez takoveho zakaznika to radsi zadneho.tipl bych te na ING fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, dokonce jsem mu napsal ze mame cestu prez Prahu do Usti..Takze jeho vymluvy typu v terenu to neumite !!!! Hmm, a dneska to umi jeden a zitra dokud to neukradnou ze softweru to nebude porad umet nejakym vagem nikdo..Na sletu servisu skoda v Bolce se tam tohle tema take nahodilo a neni postup, neexistuje reseni VAGEM nebo VASEM!!!

P.S dneska dalsi oprava start na oktavii2.. Ze by si s tim opravdu nikde nevedeli rady? :feve: :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

No takze som si tu prečítal vašu celu diskusiu ale v podstate ste mi s ničim nepomohli tak sa teda pýtam:

Mám O1, 1.9TDI, 81KW. Mal som problém s dlhým štartom ked bol motor teplý. Išiel som si teda nechat zvýšiť startovaciu dávku paliva a výsledok nie je žadny.

Za studeneho motora nakopnem bez problemov, ale ked je motor teply tak toci aj 5 sekund az potom naskočí.

Viete mi teda poradit ako vyriešiť môj problem? dakujm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem problém s teplými starty u TDI 77kW a v Teplicích u Jelínka mi to Flashnuli za 480,-

Vse OK.

To jsou dobri borci, az jim lehne ecu pri falschi tak se jim nezaplati ani to telefonovani a shaneni obsahu do BDM... Ale zase podle mnozstvi prizpevku neni cemu verit, mozna se snazis jen pospinit neci praci...Uz jsem takhle udelal hromadu aut a vse ok, dnes treba okta 81kw 97 rok.Start davaka max nepomohlo, v Helleru uz nevedeli tak mu rekli at si koupi nove auto.Vyreseno upravou a zaplatil 3570 s dph .Dostal fakturu a s velkym usmevem a dekovackou odjel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou dobri borci, az jim lehne ecu pri falschi tak se jim nezaplati ani to telefonovani a shaneni obsahu do BDM... Ale zase podle mnozstvi prizpevku neni cemu verit, mozna se snazis jen pospinit neci praci...Uz jsem takhle udelal hromadu aut a vse ok, dnes treba okta 81kw 97 rok.Start davaka max nepomohlo, v Helleru uz nevedeli tak mu rekli at si koupi nove auto.Vyreseno upravou a zaplatil 3570 s dph .Dostal fakturu a s velkym usmevem a dekovackou odjel..

..:-)...nesnazim se spinit nici praci..rikam jak to bylo v mem pripade a to je vse..:-)...nejsem zadny odbornik..proste se delim o svou zkusenost...me to pomohlo tim jejich flasham...to je vse...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou dobri borci, az jim lehne ecu pri falschi tak se jim nezaplati ani to telefonovani a shaneni obsahu do BDM... Ale zase podle mnozstvi prizpevku neni cemu verit, mozna se snazis jen pospinit neci praci...Uz jsem takhle udelal hromadu aut a vse ok, dnes treba okta 81kw 97 rok.Start davaka max nepomohlo, v Helleru uz nevedeli tak mu rekli at si koupi nove auto.Vyreseno upravou a zaplatil 3570 s dph .Dostal fakturu a s velkym usmevem a dekovackou odjel..

...jsem tady na foru novy...a ted koukam ze muj prvni prispevek byl smerovan jako odpoved na tebe...byl to vseobecny prispevek...kliknul jsem na odpovedet a myslel jsem ze je to jako odpovedet na ten prvotni prispevek...takze nic osobniho:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak jsem ted prijel domu z opravy tepleho startu na octavii II 77kw....auto za studena startovalo perfektne a posledni dobou za tepla tocilo asi cca 5 sekund a potom chytlo.Do Bohumina to mam 230km ...a tak to byl vylet na pul dne.Prijel jsem kluci poslechli jak to krasne dlouho toci a usmali se...zalohovali muj soft....potom upravili asi 10min. a nahrali vse zpatky....startuje to ted na brnk a kdybych u toho nebyl,tak taky nebudu verit....sleduji tohle tema uz dlouho a vidim jak tady nekteri vyvraci,ze se to dela jinym zpusobem a levneji.....zaplatil jsem 3000kc a jsem spokojeny nad miru...kdyz chcete nekteri vyvracet zpusob opravy,tak ukazte vsem ze to jde delat jinak a levneji a budete mit u vsech uspech....a prace mraky.......muzu jen kluky pochvalit a vsem doporucit a urcite se ceste vyplati i z vetsi dalky.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...