Přejít na obsah

Zásuvka 12V v kufru


super(b)man

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny.

Potřeboval bych poradit,co se týče 12V zástrčky v kufru.

Není tam napětí a tak jsem začal hledat pojistku v pojistkové skříňce,ale žádná taková tam není.

Pokud někdo víte kde bych ji našel,dejte vědět,díky.

To vím naprosto přesně, taky už jsem to řešil, mám na zadní zásuvku napojenou ovládačku od tažného zařízení a když mi pojistka rupla, tak mi nešla zásuvka od tažného. Taky jsem ji nemohl najít. :aggressive:

Ze zcela nepochopitelných důvodů ji soudruzi ze škodovky dali na relé-blok, který najdeš pod volantem - musíš oddělat ten velký plast pod volantem a pak ji uvidíš - je to jediná pojistka na tom relé-bloku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vím naprosto přesně, taky už jsem to řešil, mám na zadní zásuvku napojenou ovládačku od tažného zařízení a když mi pojistka rupla, tak mi nešla zásuvka od tažného. Taky jsem ji nemohl najít. :aggressive:

Ze zcela nepochopitelných důvodů ji soudruzi ze škodovky dali na relé-blok, který najdeš pod volantem - musíš oddělat ten velký plast pod volantem a pak ji uvidíš - je to jediná pojistka na tom relé-bloku ;)

Tak děkuji za info,asi bych ji hledal dlouho.

Nechápu stejně jak je mohlo napadnout to dát takhle pitomě,no asi ještě syndrom z dob,kdy naši vietnamští spoluobčané kompletovali el instalaci na Favoritech ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 let později...

Zdravim , bohuzel sem se dnes pustil do opravy zasuvky v kufru a podle navodu sem se dostal na pojistku ale je tam 20A a nepodarilo si mi to opravit tak nevim jestli tam nema byt silnejsi 30A ? A v kabine at mam zapnute ovladani zadnich oken nebo ne stejne to nefunguje diky za info Mata. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Síla té pojistky nemá vliv na to,jestli bude zásuvka fungovat,nebo ne.Jen ti slabší pojistka shoří,když do té zásuvky zapojíš spotřebič s větším odběrem.Pokud jsi tu pojistku vyměnil a zásuvka stále nefunguje,tak buď jsi nevyměnil tu správnou,nebo je chyba jinde.Zkus se dostat k té zásuvce zezadu a zkontroluj,jestli od  ní nevypadl konektor.Pokud  to bude v pořádku a zásuvka stále nepůjde,tak budeš muset hledat na kabelu mezi pojistkou a zásuvkou,nebo si tam natáhnout nový.Ta okna to samé.Také mají pojistku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...