Přejít na obsah

7.sraz SKODAHOME.cz


PTiCA

Doporučené příspěvky

No jo, jenže já mám školu v sobotu a v neděli. V pátek přilítám, ale nevím jestli ráno (což by bylo ok) nebo večer, což by bylo dost blbý. No, zkusím se tam dostat. Jak je to s tím vstupným? Že bych se aspoň stavil na chvilku, z Letňan to mám, co bys ledvinovým kamenem dohodil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrábě: neplánuj a bude ti naplánováno lol fakt nemám tucha zatim :) záleží jak skončím v práci ;) ale rád bych tam byl mezi prvníma 70, páč chci dostat dááááréééék :D

mole: mno přece v pátek ráno a odpolko se sejdem v Chabrech!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrábě: neplánuj a bude ti naplánováno lol fakt nemám tucha zatim :) záleží jak skončím v práci ;) ale rád bych tam byl mezi prvníma 70, páč chci dostat dááááréééék :D

mole: mno přece v pátek ráno a odpolko se sejdem v Chabrech!!! ;)

Tož dobrá, zatím nic neplánuju ale v hokně mě zase vyšla odpolední, tak si beru dovolenou a může jet klidně hned ráno !!! Jenže to nehrozí a tak to nechám vykrystalizovat a huvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se pak musíme domluvit na páteční odlet z Brna ať se necouráme po jednom !!!

Very good idea man ;) pokud mozno bych to videl v patecni vecerni dobe, jednak ze jsem v praci jeste :) ale taky se jede lepe vecer = neni takovy provoz a nevim jak to vysvetlit ale v noci se mi jezdi lepe ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...