Přejít na obsah

Nesvítí světla


jiri26

Doporučené příspěvky

Zdravím ,pravděpodobně mám stejný problém na mé O1 jako ty.Když koupím novou páčku tempomatu z elerte.cz stačí jí jenom vyměnit za tu starou ne?Nebo se to musí znova nějak přepinovat ?Také mám možnost koupit starší páčku z O1.Ta páčka stačí taky jenom vyměnit nebo se to musí přepinovat?Vůbec nevím a budu rád za každou radu.díkes :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

dobry den, mam octavii 1,6-74 kw mam takovy problem zadnima světlama,při určite době najete kylometry asi 10 km přestanou mě svitit zadni  světla,ostatni fungujou i mlhovky i když jsem vyměnil novy spinač světel po  tydnu zas to nefunguje,kde je ten problem,ješte mě napadlo rele při zahřati přestane fungovat .Každa rada je dobra

Editováno: , autor: Pawouk
Upraven název tématu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
V 31. 1. 2010 na 13:11, notobi napsal:

vypadá to na páčku když se to chytne při zapnutí směrovek budou v páčce vyhřátý kontakty jde to i rozebrat očistit a opravit, ale je to piplačka

Má niekto tip, ako rozobrať pačku smeroviek tak aby som ju nezlomil? Dnes som zamenil na starú lebo mi nesvietili svetlá. Je však bez tempomatu a čo je horšie bez ostrekovača zadného okna. Takže pôvodnú by som rád otvoril. Odskrutkoval so štyri skrutky, ale zboku niečo silno drží a nechce pustiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobry den, mam octavii 1,6-74 kw mam takovy problem zadnima světlama,při určite době najete kylometry asi 10 km přestanou mě svitit zadni  světla,ostatni fungujou i mlhovky i když jsem vyměnil novy spinač světel po  tydnu zas to nefunguje,kde je ten problem,ješte mě napadlo rele při zahřati přestane fungovat .Každa rada je dobra


Stejný problém v aktuální chvíli. Jak jsi to vyřešil?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 3 roky později...

Oživím toto vlákno svou zkušeností: Dva dny zpět jsem se vracel za tmy domů se zapojenym vozíkem a stalo se totéž, co většině z Vás - přestaly svítit potkávací světla a zmizela i kontrolka na palubní desce. Po obejítí kolem vozu jsem zjistil, že svítí vše (včetně vozíku) kromě teda potkavacich světel. Takže s kombinací mlhovek, (aby mě ostatní viděli) a dálkových světel (abych viděl i já) jsem dojel domů a druhý den, že na to mrknu. Chvilku jsem si hrál s myšlenkou, že právě vozík mě vyzkratoval auto. Nicméně - kabeláž bez známek návštěvy hlodavce. Patice H4 sa mě rozpadly (koupil jsem nové, spajel, ale problém přetrvává). Kontrola pojistek vše ok. Výměna otočného spínače světel - problém opět přetrvává. Až nakonec jsem objevil problém - vadná páčka blinkru. Za 500,- kupena nová páčka (z vrakoviště jsem nebral, protože páčka blinkru, na 20 let starém autě, už má to nejlepší za sebou a já nechtěl za měsíc řešit stejný problém)... no a jede se dál.

Editováno: , autor: Jancek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...