Přejít na obsah

Climatronic - závady, problémy


isquash

Doporučené příspěvky

Nech si prověřit funkčnost klimy odborným servisem - tam se pozná i to, jestli není nějaká závada přímo kolem těch větráků na front-endu. Sám doma to nezměříš, oni na to mají spešl mašiny, který jednak kontrolujou, druhak i přímo znovu plní systém klimy - a umějí i diagnostikovat jiný závady, kdy třeba blbne ovládání větráků zbytkem elektroniky auta nebo samotný poškozený větráky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Čauko, potrebujem poradiť, kúpil som si octaviu 2, 2005 ročník, a teraz v lete som si všimol ze nefunguje poriadne klíma, mám tam automatickú klímu a je zaujimavé že klíma začne chladiť až keď sa motor zohreje minimálne na 80 stupňov a potom uz začne chladit aj to nie na 100% ale tak len polovične, náplň som bol plniť a aj testovali či niekde uniká a vraj nie tak preto sa pýtam či uz mal niekto podobný problém ak áno ako ho vyriešil, diky vopred za odpoveď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
V 7. 4. 2016 at 20:06, johny311 napsal:

Mam takyto problem s climatronicom a poviem vam...idem dnes autom zo ziliny a ked mam stlaceny econ tak mi fuka trosku vlazny vzduch ale ked ho vypnem tak mi za par sekund prestanu fukat fukare a iba to huci ako keby pod kaslikom spolujazdca....a ked zapnem econ tak mi chvilku fuka studeny vzduch z klimy a za par sekund sa zas otepli a fuka teplejsi vzduch....minuly rok mi klima fungovala perfektne a koncom leta som ju daval cistit a plnit....vie mi niekto pomoct? Dakujem

Mám též problém už od minulého roku :(  zajímavé je, že do teď vše přes největší pařáky dny vše fungovalo dobře jak má.. Dnes jsem vlezl do rozpařenýho auta a po chvilce jízdy jak kdyby nějaká klapka uvnitř přesměrovala vzduch, který fučí pod palubkou někam do neznáma a já se v autě začal vařit... :angry: Zajímalo by mě co se tomu děje.. Našel jsem pár rad na netu, že by stálo za to vyměnit panel climatronicu za panel z face octy.. že prý to předface někomu dělá.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dobrý den, 

měl bych dotaz ohledně umístění vnitřních teplotních čidel u climatronicu O2, jelikož mám podobný problém s tím, že pro změnu pravá strana netopí.

 

netopí mi totiž pravá strana dvou zónového climatronicu u 1,9TDI O2 BJB. Po napojení na diagnostiku skoro vše OK, rozdíly teplot minimální, akorát na pravé straně u čidla pro ofuk nožního prostoru bylo namísto 22°C jako u ostatních čidel - teplota 84°C. Dotaz je, zda neví někdo, jak se dostat k tomuto čidlu pro ofuk nožního prostoru - dolní ofuk na pravé straně vozu - spolujezdec. Zdá se, že by problém mohl být v tom čidle - dle čidla je prostor vytopený, ale realita je jiná. Díky za info.

 

PS: čidla ve středních ofucích OK, byla na zkoušku vyměněna za nová a problém přetrvával. Nikde jsem nenašel schema umístění čidel pro nožní prostor a jak se k ním dostat, pouze čidla na středových ofucích..Díky

 0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za instruktáž s umístěním čidla, mrknu na to.

čau

 

PROBLÉM S PRAVOU STRANOU CLIMATRONIC - NETOPÍ - VYŘEŠEN

Demontoval jsem téměř všechna čidla - 2 čidla pod středníma ofukama a čidlo nožního ofuku na pravé straně, kde mi foukal ledový vzduch (na celé pravé straně) - pozice čidla viz jan.lukac 17.října.

 

Zjistil jsem, že čidlo ofuku nohou má nekonečný odpor - tzn je přerušeno - nevede. Už jsem chtěl kupovat za 500Kč nové do doby, než jsem změřil ostatní čidla, v jejichž potrubích proudí vzduch o správné teplotě - čidla byla rovněž s nekonečným odporem - tvářila se mrtvě - že nejsou průchozí. V tom jsem ze zoufalosti říkal, kašlu na to a čidla jsem dal zpět.

 

Napadlo mě ale všechny nacvakávací konektory prostříknout kontoxem - čistič kontaktů a nacvakl jsem čidla, zadělal kastlík, střední ofuky. Nastartoval auto a již týden jezdím s plně funkčním climaronikem, který šlape jako za mlada! Někde byl oxid a tudíž špatný spoj. Nevím, na jakém principu mají čidla, asi to nebudou klasické termistory - ale řešením je toto.

 

Podotýkám, že se závadou jsem jezdil 2 roky. Nyní již týden opět OK. Snad Vám to rovněž pomůže.

Editováno: , autor: PetrCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, dnes jsem zjistil že mi nefunguje v climatronic topení ve FABII 2 rok 2010.Normálně to můžu dát na HI,na posádku a naplno a fouká to šíleně hodně..Teď můžu mačkat cokoliv a nic.Jen z toho jde pomalu teplý vzduch.Regulace vůbec nejde..Má někdo zkušenosti? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
Návštěvník

Vcera som zaregistroval, ze lavy a pravy fukar fukal teply vzduch no stredove boli teple ale ziaden vzduch.

Je tam nejaka klapka?

Plus v schranke spolujazdca mi stale fuka len studeny vzduch.

Ma to tak byt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

No zkusím ji nechát doplnit a snad to bude OK. Jen se obávám,aby to nebyl klimakompresor :sleep: Jinak děkuju za radu.

EDIT : Tak nakonec to byl zadříty klimakompresor,koupen nový + nový vysoušeč klimy,komplet vyčistění a dezinfekce+ doplnění a chladí to jak čert B)

Editováno: , autor: Wašula
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl na kontrole klimatizace a byl zjištěn únik pod plastovým výčkem.

Mám dotazy:

1/ dle servisáka mohu jezdit prozatím i s prázdnou klimou -kompresor se nezadře je to tak?

2/ předpokládám že pod výčkem je těsnění které je asi KO, chtěl bych se pokusit výčko odštoubovat  (což se prý povede tak u 1z10) a těsnění vyměnit - otázka je pokud výčko nějak praskne nebo ho poškodím je možné i tak jezdit aniž by se něco podělalo?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Efendy. napsal:

Dnes jsem byl na kontrole klimatizace a byl zjištěn únik pod plastovým výčkem.

Mám dotazy:

1/ dle servisáka mohu jezdit prozatím i s prázdnou klimou -kompresor se nezadře je to tak?

2/ předpokládám že pod výčkem je těsnění které je asi KO, chtěl bych se pokusit výčko odštoubovat  (což se prý povede tak u 1z10) a těsnění vyměnit - otázka je pokud výčko nějak praskne nebo ho poškodím je možné i tak jezdit aniž by se něco podělalo?

 

 

1/ Mám stejné zkušenosti - servis mi řekl, že klidně jezdit s prázdnou - kompresor se nezadře (jen mi nepůjde klimoška)

2/ Taktéž mi odněkud uniká kapalina a servisák mi řekl, že to bude pravděpodobně v tom víčku, jelikož nikde, jinde žádný únik (pod UV lampou) nenašel. A bohužel se začíná blížit doma kdy jí budu potřebovat a pokaždé jí nechat natlakovat (doplnit) je na nic.

Editováno: , autor: Matrix_DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...