Přejít na obsah

Climatronic - závady, problémy


isquash

Doporučené příspěvky

Ahojky, čtu si tady informace o problémech s climatronikem a asi všichni se odkazují na tebe. Taky jsme vyměnil panel Climatronicu za jiný (s výhřevami)a chová se to stejně jak tady píšou ostatní(když je teplo, tak se mi zavřou všechny klapy a mám super saunu). Auto je rok výroby 2007 a panel 2008, což by přesně odpovídalo na ten zlomový rok produkce. Prosím Tě byl by jsi ochoten mi přeprogramovat počet těch klap na správné hodnoty, ať to fachá, jak má..? Měl jsem to na VAGU..nic, restart Climatronicu jsem provedl, určitě tam hraje roli ten počet klap....

Díky moc za odpověď...jsem z Ostravy a ty...?

Alan

Já s tím nemám problém...stačí napsat soukromou zprávu a domluvit se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, měl bych dotaz na problém s Climatronicem. Uvítám jakékoliv informace.

Mám OII, 1.9TDi, PD, 77kw RV 05/MR 06, DSG

Asi před půlrokem jsem měl nejspíše prasklý chladič klimatizace, byl řádně vymlácený, tak jsem ho vyměnil. Klimu jsem moc nepoužíval, proto jsem neřešil doplnění media - mám ji prázdnou. Už půl roku jezdím na ECON - na LO (nízkou teplotu). Jenomže asi před týdnem mi začalo topení blbnout a to tak, že jedna půlka (ta řidičova) topí a ta druhá fouká takový vlažný vzduch. Nevíte čím to může být?

To že mi Climatronic cvaká jsem si zvykl, ale na toto se špatně zvyká.

Mám domluvenou koupi nového Climatronicu i s ovladačem z FL MR 09, pomůže to, když to vyměním? Je k tomu ještě něco potřeba?

Předem děkuji za odpověď...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...

Zdar chlapci potřebuji radu. Climatronik si dělá co chce na starně řidiče houpe teplota vzduchu. Z ničeho nic začne topit a nereaguje na nastavení teploty a pochvilce zase funguje normálně. Dle servisu špatné servo na mísící klapce. Dané nové a problém stejný. Na VAGU žádné závady. Jakoby špatný signál z čidla teploty. Prosím o radu případně info . Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mi volali ze servisu a jak jsem předpokládal žádnou závadu na climatroniku nenašli. Nevím co si o tom myslet?! Jsou to lemplové pokud jim člověk neřekne udělejte tohle nebo tamto tak na nic nepřijdou!!! Hlavně že se honosí ,,značkový servis". Prý to mám sledovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen takový dotaz - OII L a K climatronic MR 2007 zrovna dneska se mi stalo že sem nasedl do poměrně rozpáleného auta (vevnitř 46 C ) nejdřív na mě sálal horký vzduch a klima začala fungovat až po cca 10 km jízdy je to tak v pořádku? dále háže Maxidot chybu i když je třeba málo chladiva v systému? díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam taky jednu prekerku :(.

Za minuly rok mi ubyla napln,rikam ok,dam ji doplnit, ale naplnilo se jen trochu a dal uz to neslo. V servisu tam dal barvivo a taky nic nenasel. Rikal,ze to muze byt chladicek, ze uz vypada jetej, myslite,ze je to mozne? Uz to sem do tohoto servisu davat nebudu. Mam koupit chladic? CO by jste delali Vy? Dale mi v palubce cvakaji jakoby nejake klapky. Je to nejak s tim spojene?Pripadne jak vyresit i to. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keďže toto fórum je veľmi zvláštne, nejde mi založiť téma (neviem kto by ju mal zakladať, či nejaký administrátor bude riešiť môj probé za mňa). Chcem sa spýtať. Mám problém s climatronikom. Keď naštartujem, a zapnem klimatizáciu, tak mi nenaskočí.... naskočí mi až po nejakej dobe... niekedy do 2minút a niekedy do 7minút... Neviete v čom by mohol byť problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...