Přejít na obsah

Sportovní podvozek


Arts

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Souhlas s mirekdusek. Osobně bych taky neinvestoval do takovéto varianty a raději si připlatil. Podvozek není nějaká koncovka výfuku. Musí být funkční, ne jen že auto shodí o x milimetrů a je stavitelnej. Musí být hlavně kvalitní. Co už by na autě mělo být špičkový a kvalitní, když ne to, co vás dokáže podržet na cestě a na čem závisí váš život.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Dovolim si maly prispevek k tematu. Dlouho jsem premyslel o sportovnim podvozku a nedavno jsem sahl zatim "jen" po pruzinach Weitec -35/-35mm. Vysledek stal ale rozhodne za to, auto mi urcite nepripadne rozhoupane a v zatackach kde jsem se seriovymi pruzinami az nezdrave naklanel a zadek mel snahu vyhazovat, ted drzi jako pribity. Nicmene uz resim i sportovni tlumice a stabilizator aby byl podvozek kompletni a netrpela karoserie.

Takze kdo chce auto jen snizit, uplne staci sport. pruziny a seriove tlumice, lepsi jizdni vlastnosti jsou znat. Prilozil jsem fota, prvni 3 jsou pred a dalsi 3 po uprave.

post-53739-0-67126400-1341046246_thumb.j

post-53739-0-64830100-1341046258_thumb.j

post-53739-0-08667900-1341046273_thumb.j

post-53739-0-02640800-1341046283_thumb.j

post-53739-0-80400800-1341046292_thumb.j

post-53739-0-59353500-1341046303_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 8 měsíců později...

Zdravím pánové,

 

potřebuju poradit. Budu kupovat Fabču II, rok 2008, hatchback, sice jen 1,2 51 kW, ale má najeto 26 tis - po strejdvovi. Cenovka lidová. Už mám doma nachystané Kentaury 17". Chci dát i stavitelný podvozek a dát co nejvíc dolů. Našel jsem tento podvozek od JOMu, bude pasovat? Nějak se mi nezdá spodní uchycení tlumiče. Fabča bude doma až za 14 dnů, takže to nemůžu prověřit. Poraďte, prosím, ejstli to bude sedět, ať to můžu objednat. Díky moc :kol-47:

 

http://podvozek.k-tu...abia-ii-5j.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dávať 17" kolesá na Fabiu je blbosť. Sú ťažké, a malé kotúčové brzdy vpredu a bubnové vzadu budú pod tým vyzerať smiešne, a hlavne keď to auto má menej valcov ako kolies, tak to bude jazdiť aj na hovno. Treba si uvedomiť, že tie kolesá sú ťažké, a ten malý motor tým bude trpieť, a samozrejme pôjde hore aj spotreba. Ohľadom podvozku sa informuj u predajcu. My tu vešteckú  guľu nemáme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...