Přejít na obsah

štatistika km


rsrsrs

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

1. 6 55kW 94 000 km, úúúúplna pohoda. olej, brzdy po 70 tis. km, filtre a jeden krat H 4 v lavom svetle.

1. 8 T RS 132 kW???? asi, ale zda sa mi tam nieco naviac, tak na nej mam 167 000 tis. km. kupil som pri 163 tis. km. zatial pohoda, len tlmice su uz makke, vypada to tak ze su tam serie z vyroby. idu tam HP teraz. ++++ nove rozvody, brzdy a kontrola naprav.... tot vsio

este jedna vec, auto som kupoval podla stavu a nie podla kilometrov. neblaflo dymiku ani trosku ked sa studene po 2 tyzdnoch nastartovalo. je mi jedno ci ma ten motor 267 000 alebo realnych 167 000 km, pretoze ide pekne. prave za to ze som si neni isty kilometrami, tak idem do rozvodov. a predpokladam, ze vas bude zaujmat spotreba oleja pri tomto motore a tolkych kilometroch. Takze po ujdeni 4 200 km doliate 4dcl oleju. jazda v meste a mimo mesta tak pol na pol zhruba. je pravda ze autom som par krat isiel niekolko krat po dialnici dlhodobo 150 km/h ++++ az niekde okolo 220 km/h. sem tam sa mi podari uhanat 200 km/h za hodinu aj na okreskach. tym sa nechcem chvalit, jednoducho to auto ma zvadza :help: , najma ked mozete obiehat 5 aut naraz a zacinate obiehat pri 90km/h a ked sa zaradujem tak je tam 180 km/h ++

samozrejme olej je plna syntetika, auto nechavam vzdy zohriat a po nakladacke kludna jazda a potom nechat vybrblat chvilku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...