Přejít na obsah

štatistika km


rsrsrs

Doporučené příspěvky

Neviem, ked sa pozeram na tie cisla, moze byt, len su podla mna "dorobene" na tej fotke, su strasne nerovnomerne rozmiestnene...

Já tomu číslu věřím. Kamarád automechanik má na své Octě najeto také přes 600 tisíc, prostě se o ni stará a je v hodně dobrém stavu. Ty motory na to jsou dělané, vydrží hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tomu číslu věřím. Kamarád automechanik má na své Octě najeto také přes 600 tisíc, prostě se o ni stará a je v hodně dobrém stavu. Ty motory na to jsou dělané, vydrží hodně.

Nejde mi o to cislo ako pocet, verim, ze to dokaze najazdit ovela viac, ale o to cislo a o jeho "vyzor", je to zjavne prerabane. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

já ji kupoval a měla 114tkm na tacho, ale tomu se nedá věřit, s klidem můžu přidat řekněme až 100tkm? teď má po dvou letech najeto 170tkm, takže celkem asi 270tkm??? nevím, dost jsem ale do auta investoval a předělával např. kompletně introš, komplet venčí zepředu i zezadu, spojkový set, kola, klimu, atd.atd.... prostě seznam by byl hooodně dlouhý, ale nestěžuji si a mám ji podle svých představ i když něco se vždycky najde :smich:

díky, Míro!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...