Přejít na obsah

štatistika km


rsrsrs

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

čau všichni, já mám Octávu r.v.2002 1.9tdi 81 kw, naj. 146000 km, zatím bez chyby, brácha měl octávu r.v. 99 naj. 220 tis. km, motor naprosto v kondici, troufám si tvrdit, kdyby to někdo stáhnul o sto dolů,tak normální člověk nic nepozná! Jinak mám známého se služební Octávou 81 kw a stav tacho je bez pár set kilometrů 800 000 km - s původním motorem,měněny pouze provozní věci,brzdy,filtry atd. Takže si myslím, pokud bude mít Octávka dostatečný servis-včasná výměna dobrého oleje, tak najede neskutečnou porci kilometrů. když si vezmete Octávy z německa, které mají servis a jezdí dlouhé vzdálenosti po dálnici, tak mají naj. přes 200 tis. km a jsou na tom lépe než jiná auta při polovině kilometrů. Takže kilometrům zdar a škodovkářům zvlášť!!!:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdarec máme octu přes rok kupoval jsem ji při 105tkm a ted má skoro 119tkm podle vagu a mechaniku realný.Je to 1,6 100koni.Jsem spokojen výměna rozvodů jako na každém koupeném autě nové brzd.desky, olej ten měním v autech vždy při 10tis km.Tak doufejme že bude sloužit dale i když budu měnit kvůli dojíždění za tdi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...