Přejít na obsah

Budíky - výpadky, nefunkční


Dalik

Doporučené příspěvky

Pánové, mám ten stejný problém, už vím čím to ale je, je vadný stabilizátor TLE 4276g.Stačí ho pořádně proletovat a zese jezdíte jako o závod. Je to tutovka(typická vada). -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, mám ten stejný problém, už vím čím to ale je, je vadný stabilizátor TLE 4276g.Stačí ho pořádně proletovat a zese jezdíte jako o závod. Je to tutovka(typická vada). -_-

Tutovka to neni v zadnem pripade. Po proletovani stabilizatoru to fungovalo mesic, pak to lehlo znova a uz to kolem stabilizatoru nebylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host joachimdarmo

Zdravim vsetkych s vadnymi budikmi.

Po preletovani vsetkych smd to fungovalo mesiac. Po vymene spomynaneho stabilizatoru to fungovalo mesiac. Ale po vymene dalsieho stabilizatoru z dosky WV Golf a pridanie poriadneho hlinikoveho chladica na ten stabilizator to ide uz 3 mesiace. Viem, ze to nieje ta chyba, ale zatial to ide. Vsimol som si pri diagnostike, ze ten stabilizator je velmi horuci. Tak som tam namontoval chladic. Uvidime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Mě to dělalo taky, ale zhaslo mi všechno nešly mi ani blynkry a svítilo mi ABS a pípalo. Bylo to v zapalování musím při nastartování trošku pootočit klíčkem zpět :(

mám tu samou chybu. Ale s rozdílem že mi padá pouze rychloměr a otačkoměr funguje. Byvaly majitel říkal že mu auto vykradli a že se asi s ním pokusili i odjet ale měl to zamknuté construktem. takže utřeli nos vzali radio a prchli, jo a poničili zámek spolujezdce, což sem před pár hodinami dal do kupy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mám stejný problém na Octávce1,8 20V turbo 1998 ručičky občas naskakují ,ale čím dál méně.Pokouším se sehnat jiné budíky.Neukazuje to rychlost,otáčky ,teplotu ani benzín.Nefunguje zvuková signalizace vypnutí světel a benzínu! Dokáže to někdo opravit?Pokusím se kontaktovat "Borce" na tel.608605688 pokud to bude fungovat klidně mu 1500 dám .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

je to zvlašte že ručičky "padli" na nulu...keby si im odpojil napajanie tak by zostali stat na mieste kde boli a nepadli by. čiže "drivery" na tie krokače musia fungovať a vada je niekde ešte pred nimi...

odkial si joachim?

Editováno: , autor: profor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim ta Pofor. Som kusok od NR. 10 km. Som uz z toho zufaly. Ani ta rychlost,alebo otacky cloveku tak nevadia ako ta nakazena teplota a hlavne v lete a palivo. Uz ma to 2x nechalo. Lebo som si myslel ,ze tam este nieco je a ono tam nic nebolo. Uz ma kontaktoval jeden manik z Michaloviec,ze to vie opravit. Ale budem vdacny za kazdu radu. Viem,ze za vdaku si clovek dnes nic nekupi, ale vieme aka je doba a ake su drahe veci na auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před měsícem se mi stala na první pohled záhadná věc - vypadla mi kompletně elektrika, spadly všechny budíky, zhasnul motor, vypadly světla - prostě najednou z ničeho nic všchno zhaslo

auto sem chtěl odtáhnout, ale po chvíli sem to nastartoval, ale když sem rozsvítil tak to zdechlo, po chvíli zase nastartoval, ale nepouštěl sem světla a dojel bez problému cca 3 km domu

táta je elktrikář, tak se na to kouknul (já sem jel do práce na noční...) a nenašel nic (prošel ukostření baterky,pojistky, vlastní baterku, alternátor...)

když sem to druhej den zkusil tak ze začátku všechno fungovalo, ale po chvili to zase kleklo, a slyšel sem "jiskření", který táta neslyšel,

tak sme šli po relátkách a světe div se - našel sem vyhřátej drát, kterej byl u jednoho relátka a byl napíchnutej na ovládácí proud, drátek se vyhřál, protože nebylo dotažený očko (z pocínovanýho měděnýho očka, bylo jenom měděný jaká tam byla teplota)

ten drát tam dával mechanik, co mi dělal alarm, a prostě ho nedotáhnul, jinak uděla skvělou práci, ale je to jenom člověk ael zapomínat by neměl,

byl sem z toho pořádně vysranej, sem myslel že je odpálená jednotka nebo tak něco

takže i takovýhle banální věci se stávaji, a člověk se nestačí ani divit - jedna blbě dotažená matička a málem to dokurvý celý auto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Hmm, tak se taky pridam k padajicim budikum... pada mi nastesti pouze rucicka chladici kapaliny, ostatni zatim drzi.

Zacalo to zhruba pred mesicem po vymene chladice, ale padajici rucicku s vymenou chladice urcite nespojuju, protoze jsem se dival diagnostikou (nekolikrat) za jizdy na teplotu chladici kapaliny a hodnota z cidla teploty je v pameti ridici jednotky v poradku, okolo 90 stupnu i kdyz rucicka spadne na 50. V cidle teploty nebo dratech teda problem urcite neni, ten bude v budicich. Diagnostika pochopitelne nenacte vubec zadne chyby.

Zkousel jsem nedavno proletovat stabilizator, ale zadne zlepseni... tak zatim nevim co s tim a jak to resit...

Ocenim jakykoliv tip.

Octavia I Combi, r.v. 2002, 1.9 TDi 66kW ALH, najeto 150t km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Vasa: Ja vim, myslis treba tohle vlakno http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=13498. Cetl sem uz predtim nez sem to napsal sem, ale muj nazor je, ze problem na mem aute bude jinde. Jak rikam, pres diagnostiku sem nenasel vubec zadnou chybu a to ani za jizdy kdy vidim hodnotu teploty v ridici jednotce online, registr zavad je prazdny... ale uz sem si zvykl a neresim to :-) V posledni dobe se to trosku uklidnilo, rucicka teploty spadne jen vyjimecne. Ale v poradku to neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

mám oct.98 tdi a taky mne zlobily budíky.Ze začátku spadly třeba jednou za tejden,pak se to začalo zhoršovat a nakonec spadly hned po každym startu.Jen tak jsem si hrál s diagnostikou a při té příležitosti přepsal km.Od té doby budíky nespadly ani jednou ,makaj jak maj už alespoň měsíc.Je to možná blbost nebo náhoda,ale fakt to tak je.

Jakej je na to Váš názor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Budíky - výpadky, nefunkční

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...