Přejít na obsah

Budíky - výpadky, nefunkční


Dalik

Doporučené příspěvky

...er na ně rozeber a přeletuj nic stym nezdupeš a možná to i spravíš .Mjě to tak funguje už skoro pul roku.Čus bus

Asi budes mat nakoniec pravdu. Preletujem to a bude pokoj. Myslel som si , ze tu na fore najdem niekedy aj radu. Vies co chcem povedat. Napr. vdaka Mefistovi som opravil zamky na dverach. A vsetko je ok. Cez weekend idem do toho. Zdař.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...er na ně rozeber a přeletuj nic stym nezdupeš a možná to i spravíš .Mjě to tak funguje už skoro pul roku.Čus bus

Asi budes mat nakoniec pravdu. Preletujem to a bude pokoj. Myslel som si , ze tu na fore najdem niekedy aj radu. Vies co chcem povedat. Napr. vdaka Mefistovi som opravil zamky na dverach. A vsetko je ok. Cez weekend idem do toho. Zdař.

Ahoj opravuju tenhle problém padajících ruček i jíné problémy s budíkama na počkání se zárukou, cena 1500 NEBO nové tj. na dohodě 606915041; c.u.o.r.e@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

zdravim všechny co maj problémy z budíkama, kterým padaj ručičky. měl jsem ten samej problém. dělá to jeden chlápek u prahy za 1500,- na počkání a je to ok. kdo bude mít zájem, tak napište na mail dziro.j@seznam.cz a pošlu kontakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

umim opravit padajici rucicky na budikach se zarukou.mifii@tiscali.cz nebo 777932380 Domažlice.Mam test.stul -staci mi jen samotne budiky,doma si je prezkousim bez vaseho vozu a opravene posilam druhy den zpet.Nebo kdyz prijedete za mnou tak na pockani cca 15minut. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
tady je i návod, jak na to, fota jsou zatím jen na stránkách OC ;)

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=39949

Tiez mi padli budiky (O1 1.6 74kW) a podla tohto navodu som ich opravil. Ani som nerozoberal uplne, len som preletoval nanovo ten integrac a budiky fachcia ako nove. Neviem komu, ale dakujem za toto forum - usetrilo mi par tisic za novu pristrojovku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez mi padli budiky (O1 1.6 74kW) a podla tohto navodu som ich opravil. Ani som nerozoberal uplne, len som preletoval nanovo ten integrac a budiky fachcia ako nove. Neviem komu, ale dakujem za toto forum - usetrilo mi par tisic za novu pristrojovku :-)

to jsem rád, že ti návod pomohl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady je i návod, jak na to, fota jsou zatím jen na stránkách OC ;)

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=39949

Když to tak všichni chválí, tak se na to o vékendu vrhnu ...Snad budu mít štěstí a budíky budou zase fungovat. Už mě to teda pěkně ... ! Hele a myslíš, že se tím opraví i zvuková signalizce zapnutých světel?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to tak všichni chválí, tak se na to o vékendu vrhnu ...Snad budu mít štěstí a budíky budou zase fungovat. Už mě to teda pěkně ... ! Hele a myslíš, že se tím opraví i zvuková signalizce zapnutých světel?

Děkuji

je to možné, ale také odchází samotný repráček na budíkách, takže nejdřív odstraň jednu závadu a pak půjdeš po druhé.

Jen pro info, stropní světlo ti reaguje na otevření dveří řidiče? popř. při zaplých světlech, vyndaném klíčku a otevření jiných než řidičových dveřích ta signalizace také nejde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to možné, ale také odchází samotný repráček na budíkách, takže nejdřív odstraň jednu závadu a pak půjdeš po druhé.

Jen pro info, stropní světlo ti reaguje na otevření dveří řidiče? popř. při zaplých světlech, vyndaném klíčku a otevření jiných než řidičových dveřích ta signalizace také nejde?

Stropní světlo reaguje na všechny dveře, jen ne na spolujezdcovy. A zvuková signalizace nefunguje vůbec. Ještě můžu vyzkoušet jednu věc : při nastartování se ručičky někdy rozběhnou, tak zkusím zapnout světla a otevřít dveře ... A uvidíme, jestli bude signalizace fungovat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stropní světlo reaguje na všechny dveře, jen ne na spolujezdcovy. A zvuková signalizace nefunguje vůbec. Ještě můžu vyzkoušet jednu věc : při nastartování se ručičky někdy rozběhnou, tak zkusím zapnout světla a otevřít dveře ... A uvidíme, jestli bude signalizace fungovat ...

dioda ve dveřích ti bliká (pokud máš centrál)?

origo neorigo rádio?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to vypadá na vadu repráčku v budíkách, oprav padající ruce a pak uvidíš, co dál

Jasný, vyzkoušíme opravu ručiček a pak se uvidí. Myslím si, že by to mohlo být těma rucema, protože před tím, všechno fungovalo naprosto v pořádku. Snad se vše podaří a bude to fungovat. Díky za info a kdyby něco, tak poprosím o radu. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez mi padli budiky (O1 1.6 74kW) a podla tohto navodu som ich opravil. Ani som nerozoberal uplne, len som preletoval nanovo ten integrac a budiky fachcia ako nove. Neviem komu, ale dakujem za toto forum - usetrilo mi par tisic za novu pristrojovku :-)

Ahoj, o vékendu se chystám taky do opravy těch budíků a spadlejch ručiček. Psal jsi, že jsi budíky nerozebíral úplně. Co všechno jsi sundal, aby jsi se ktomu čipu dostal. Nemám diagnoistiku a tak se trošku bojí, že ty ručičky nenasadím správně. Díky za info ... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, o vékendu se chystám taky do opravy těch budíků a spadlejch ručiček. Psal jsi, že jsi budíky nerozebíral úplně. Co všechno jsi sundal, aby jsi se ktomu čipu dostal. Nemám diagnoistiku a tak se trošku bojí, že ty ručičky nenasadím správně. Díky za info ... :palec2:

Vybral som pristrojovku z palubovky, povolil som tie dve skrutky po stranach a zhodil som len ten zadny kryt. Tam uz pristup k cipu mas. Nic ine som nerozoberal. Doporucujem pouzit mikropajku. Bacha, vizualne to vyzera OK, takze sa nedaj oklamat, a preletuj to aj tak. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vybral som pristrojovku z palubovky, povolil som tie dve skrutky po stranach a zhodil som len ten zadny kryt. Tam uz pristup k cipu mas. Nic ine som nerozoberal. Doporucujem pouzit mikropajku. Bacha, vizualne to vyzera OK, takze sa nedaj oklamat, a preletuj to aj tak. :palec2:

njn, ale on je ještě studeňák i na té straně pod ručičkama, jak je na fotkách vidět

http://www.octaviaclub.cz/test/index.php?o...6&Itemid=30

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Budíky - výpadky, nefunkční

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...