Přejít na obsah

EDT


Tomas_ek

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

V poho klucí, snad mi s tím helpne bumbrlik. Bohužel jsem to musel rozhodnout na poslední chvíli, proto jsem to nemohl dát vědět dřív.

Jinak - beru to jako PŘÍPRAVU SILVESTRA, tzn. že to i bodově ohodnotím. A myslím, že by tomu slušeli takový 3-4 body pro každého zúčastněného. ;) Podobné body pak budu dávat i za další přípravné práce. Za samotnou účast na Silvestru se budou body udílet jen do 19.30, pak proběhne zhodnocení a na SILVESTRA 2009 bude vyhlášen nový ČLEN ROKU!

Pro pořádek dodávám, že už zbývá jen pár možností jak získat body.

1) účast na bowlingovém turnaji 14.11.2009 (12b)

2) přípravné práce na silvestru (3-4 body)

3) prosincová poslední schůze - pravděpodobně fyzická (2 body)

4) účast na SILVESTRU 31.12.2009 do 19.30 (15 bodů)

5) vlastní iniciativa, plus body za celoroční práci

A PŘEDEVŠÍM HLASOVÁNÍM, KTERÉ KONČÍ 30.LISTOPADU.

NIC NENÍ ROZHODNUTÉ, TABULKA JE VELMI VYROVNANÁ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně jako my, pokud to máš dosvědčený těmito způsoby:

1) svědectví dvou nezaujatých osob

2) tvá fotka s kusem dřeva v rukou (včera jsem tam byl, všechny klacky dokážu identifikovat)

3) fotkou ze satelitu tvého auta u baráku

4) třískou v prdeli

:D :D :D jinak je to za čtyři body nebo dvě boty, vyber si :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi na bowlingu podařilo posbírat hlasy do soutěže od většiny zúčastněných a opravdu hodně to zamíchalo pořadím. Musím říct, že nikdo ještě nemá nic jistého, rozdíly jsou minimální.

Navíc už pro vás mám vymyšlené dárky, které každý oceněný dostane a rozhodně se máte na co těšit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je tu v sobotu možnost opět posbírat tři body za přípravu silvestra. Úkol stejný jako předminulý víkend, dřevo v Doubravách. V rámci fair-play dostanou dva body i ti, kteří by se případně účastnili podruhé (nebudeme z toho dělat body zdarma). Akce bude pod vedením bedlicky, já tentokrát nebudu.

Jinak, už pomalu přemýšlíme o Silvestru, nějaké nápady na zábavu a tak.

S bedlickou jsme vymysleli program na odpoledne, ale ten proběhne pouze bude-li sníh. Uděláme závody ve sjezdu na čemkoliv, pravděpodobně z vyskeřské sjezdovky.

Dál bych se chtěl domluvit, jak uděláme nákup. Navrhuju napsat seznam věcí, kterými se chceme občerstvovat, vybrat na něj peníze a pověřit člena (za tři body), aby ty věci nakoupil. Co se týká cukroví, tak to samozřejmě uvítáme od každého zúčastněného a na přípravě chlebíčků by se mohli podílet všichni na místě. Rakety a dělobuchy každý sám za sebe.

Všechny podrobnosti vyřešíme na on-line schůzi, která proběhne ve středu 9.12. od 20.00 (čas možná ještě pozměníme) opět na www.ceskehory.cz v chatě EDT. Účast doporučuji, mimo jiné tam oznámíme i některé změny pro 2010.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...