Přejít na obsah

EDT


Tomas_ek

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Tak dnes jsem se byl podívat v Motorlandu v Bělé pod Bezdězem a už asi vím, kde bude náš V.sraz. :)

Za cca hodinu jsem si prohlédl areál, projel se off-roadem po lesní trati i po speciální off-road ukázkové dráze, prohlédl závoďák, silniční trať, prostě komplet. Poptal jsem se, vyzjistil a vypadá to velmi, velmi nadějně. Prakticky v čemkoliv (včetně zajištění živnosťákem a hlavně finačním vyrovnáním) nám vyjdou vstříc. BOMBA!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty fotky jsou samozřejmě na prezentaci udělaný schválně takhle. Jinak jsou z takový malý off-road opičí tratě, kde to auto jezdí v extrémních pozicích (obrovský boční i přímý náklony, fakt jsem myslel že půjdem na boudu). Jinak to řídili oni, ale myslím, že by se dalo domluvit, že pro velmi úzký okruh lidí by bylo řízení taky k dispozici, samozřejmě za dozoru. Uvidíme, všechno domluvíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mole, taky si myslím, že ten Amond stánek by se hodil, až budem vědět víc, tak to skusím domluvit. Jo hoši, je mi to líto, ale z 90% na Silvestra nedorazím. Mám odpolední a není zatím šance s tím něco udělat. Takže Bohužel. :aggressive::feve:

tak to je škoda, a kdyby se ti chtělo, tak můžeš hučet třeba do nějakého kolegy, který by to za tebe vzal :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...