Přejít na obsah

EDT


Tomas_ek

Doporučené příspěvky

To ona si spíš bere jenom ty rozumy aby to se mnou skončila od rozvedených kolegyň i s tím že začla taky kolikrát nasávat jako ony, kouřit 40 denně a to ostatní aby si mohla taky dělat jako ony. Ode mě by chtěla jenom love, abych nakupoval tak jako dřív a dělal všechno ale abych se na nic neptal a nikdy tam za ní nechodil. Ale to narazila páč toho jejího chování, lhaní a ostatních sviňáren jsem měl už dost. Jó a je to na Cejlu kam chodí když už tak 90% našich spoluobčanů tmavší pleti.

Co chtěla tak bude mět - já se momentálně mám super :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HF : my uz jsme o tom pokecali, mas moji plnou podporu, tohle nema cenu a doufam, ze vse dopadne tak jak si prejes a malej bude u tebe ;) Az pojedete do toho PL tak dej vedet, jestli bude dobry termin,tak se pridame taky :) Nevim jestli ti prisla moje posledni zprava, jak sme si o tom psali a jestli ne,tak vsak vis, co si o tom myslim :palec2: Ja te chvalil uz davno, tak fajn chlapa jako jsi ty si ta tvoje nezaslouzi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...