Přejít na obsah

EDT


Tomas_ek

Doporučené příspěvky

mira: to jo, ta raketa za lístky je hrozná... :( což je škoda, protože Rammstein má bezkonkurenčně nejlepší show

foromen: nepraskla, mě se naopak zdálo, že to jede dost potichu, myslím, že to měli nějak omezený. ale kolega na smíchově si stězoval na kravál :D

pešír: zkus PixResizer nebo se založ album tady http://picasaweb.google.cz a pak dej odkaz, facebook mi na to přijde malej a pomalej.

a ještě jednou mira: to je 300 nejlepších, to víš, projeli jsme toho hodně a udělali celkem 970 fotek... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak lidičky, už se nám to blíží, v neděli se uvidíme.

MIMOCHODEM, 24.9.2009 v noci se členovi klubu - Indymu - narodil prvorozený syn Honzík, 50 cm, 3,36 kg. -_--_-:specool: A tím pádem je z foromena ofiko děda Lebeda :):):palec2: a z foromenky babka :):):palec2:

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uffff. dalo to práci ale všechny stránky už zase plně fungujou... :) Teda edt.tym.cz je spíš na umělé stravě, ale co se dá dělat, když nám pláchnul webmaster. Neumíte ho někdo zastoupit?

Jinak bych Vás už pomalu chtěl požádat o vaše hlasy pro člena roku, už se nám pomalinku blíží konečná, tak ať to nehoníme na poslední chvíli, protože většina akcí už je stejně za námi. Jen bych poprosil všechny dobré duše, které by mohli mít tendenci dát hlas například mě, ať to nedělají, protože já jsem se v rámci fair-play z tabulky vyřadil. Takže díky ;)

A na skodahome se asi objevím, Léňa totiž bude v práci. Ale jen přes den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pešír: výňatěk z pravidel -

"Hlasování

Hlasování se uzavírá 30.listopadu 2009, do 15.prosince budou zveřejněny výsledky. Hlasovat můžete po celou dobu trvání soutěže, své hlasy můžete jednou změnit. Jak samotné hlasování probíhá?

Každý člen nominuje 3 jiné členy (nesmí sebe) podle vlastního uvážení. Hlasující by měl přihlédnout k zásluhám nominovaných, tato část soutěže je však čistě subjektivní, takže můžete volit své kamarády. Tyto 3 členy seřadí na první, druhé a třetí místo. Tito poté dostanou za každé první místo 10 bodů, za každé druhé 8 a za každé třetí 6 bodů."

Kompletní pravidla jsou na edtnews.wgz.cz přístupná po registraci v sekci ČLEN ROKU 2009.

pentadius: už jste byli na té dovče?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ÚČAST EDT NA ZÁVĚRU SEZÓNY - NA 9.SKODAHOME SRAZU:

- pešír (má tam chatku - celý víkend a i s pešírkou???)

- krtečci (celý???)

- foromen (bude-li volno - i s foromenkou? a co indy?)

- mira (zatím váhá kdy)

- mole.first (sobota, celý den nebo odpoledne)

zřejmě i Hrábě Fernetti

Kdo dál?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...