Přejít na obsah

Palubovka z Felicie do Favorita


mikkian

Doporučené příspěvky

Přendat to nebude problem neb felina je jenom kulatej favorit a budíky by měly jít pouze napojit na konektory a mělo by to fachat jenom je rozdíl jedny jsou s hodinama a druha je s otačkoměrem a to same u favorita.

a když chci přehodit aji spodní díl palubky? Tak to pujde taky lehce? A co ovladače topení a světel? Není tam někde problém? Díky -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me by jediny problem mohl byt s konektory. Ale konektory koupis samostatne a prepojis je, usazeni palubky bude stejne. Videl jsem cele interiery z felicie ve favoritech, ale nevim jestli je to zrovna vyhra. Treba tapecirunky se mi vic libily favoritacke, ale samozrejme ty tvarovane po modernizaci.

jj, díky za radu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl bych se zeptat...kamarád si chce koupit palubku z Feldy a dát ji do Fava...je to velký problém ji tam dostat? Musí se něco převařovat? A co budíky? Co je potřeba k předělání budíků z Feldy do Favorita? Díky moc...

Já jsem to do Fáva dával, ale dneska bych do toho už nešel! Mechanicky to je v poho, pouze je potřeba u spodního dílu odříznout tři šrouby, protože u fáva jsou ty samí šrouby na kastli. Topení tam jde taky, ale já jsem tam dal celé topení z feldy (je to hezčí, než ty táhla). Nejhorší bylo překopat elektriku, to zabralo celej víkend! Celou sobotu jsem zjišťoval, co je na kterým pinu zapojený na obu přístrojovkách a poté bylo nutné všechny konektory odstřihnout a kabel po kabelu zapojit do konektrů z feldy. Všechno fungovalo hned napoprvé, jenom byl problém s výstražnými světly, ten spínač z Feliny nemá tolik pinů, jako z Fáva. Trvalo dlouho než jsem to rozchodil.

Hodně štěstí.

post-13-1163761746.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl bych se zeptat...kamarád si chce koupit palubku z Feldy a dát ji do Fava...je to velký problém ji tam dostat? Musí se něco převařovat? A co budíky? Co je potřeba k předělání budíků z Feldy do Favorita? Díky moc...

Já jsem to do Fáva dával, ale dneska bych do toho už nešel! Mechanicky to je v poho, pouze je potřeba u spodního dílu odříznout tři šrouby, protože u fáva jsou ty samí šrouby na kastli. Topení tam jde taky, ale já jsem tam dal celé topení z feldy (je to hezčí, než ty táhla). Nejhorší bylo překopat elektriku, to zabralo celej víkend! Celou sobotu jsem zjišťoval, co je na kterým pinu zapojený na obu přístrojovkách a poté bylo nutné všechny konektory odstřihnout a kabel po kabelu zapojit do konektrů z feldy. Všechno fungovalo hned napoprvé, jenom byl problém s výstražnými světly, ten spínač z Feliny nemá tolik pinů, jako z Fáva. Trvalo dlouho než jsem to rozchodil.

Hodně štěstí.

Možná to nebyl ten spodní díl, ale ten díl od topení pro ofuk předního skla. Je to už dlouho co jsem to předělával. Prostě jsem tam musel někde řezat šrouby!

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl bych se zeptat...kamarád si chce koupit palubku z Feldy a dát ji do Fava...je to velký problém ji tam dostat? Musí se něco převařovat? A co budíky? Co je potřeba k předělání budíků z Feldy do Favorita? Díky moc...

Já jsem to do Fáva dával, ale dneska bych do toho už nešel! Mechanicky to je v poho, pouze je potřeba u spodního dílu odříznout tři šrouby, protože u fáva jsou ty samí šrouby na kastli. Topení tam jde taky, ale já jsem tam dal celé topení z feldy (je to hezčí, než ty táhla). Nejhorší bylo překopat elektriku, to zabralo celej víkend! Celou sobotu jsem zjišťoval, co je na kterým pinu zapojený na obu přístrojovkách a poté bylo nutné všechny konektory odstřihnout a kabel po kabelu zapojit do konektrů z feldy. Všechno fungovalo hned napoprvé, jenom byl problém s výstražnými světly, ten spínač z Feliny nemá tolik pinů, jako z Fáva. Trvalo dlouho než jsem to rozchodil.

Hodně štěstí.

Možná to nebyl ten spodní díl, ale ten díl od topení pro ofuk předního skla. Je to už dlouho co jsem to předělával. Prostě jsem tam musel někde řezat šrouby!

;)

díky za příspěvek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ taky mam strasna drbacka ale stoji to zato!!! Hlavne teda elektrika nad tou sem stravil celej tejden :-) ale potom vpoho samotna prestavba trvala pul dne hlavne az budes kupovat tu pristrojovku a tlacitka kup radeji nejaky neochmatany a ktery vypadaji novejsi! felicia ma totis strasne spatny vypinace casto odchazeji takze radsi vem novejsi nebo zadny vlastni zkusenost :-( dalsi pruser sou otackomer u karbecu u strikacky problem neni u karburatoru nefunguje!!! proto sem ho vymenil za ten z favorita a rovnou i palivomer a teplomer a to byl zasadni zasah do pristrojovky hlavne ten otackomer ale jak rikam pokud mas strikacku tak vpoho jestli budes mit nejakej dotaz pisni na mejl jo a tady tento odkaz mi hodne pomohl http://www.pepes.cz/auto.htm tak hodne uspechu pri prestavbe!!!

post-13-1164469978.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ taky mam strasna drbacka ale stoji to zato!!! Hlavne teda elektrika nad tou sem stravil celej tejden :-) ale potom vpoho samotna prestavba trvala pul dne hlavne az budes kupovat tu pristrojovku a tlacitka kup radeji nejaky neochmatany a ktery vypadaji novejsi! felicia ma totis strasne spatny vypinace casto odchazeji takze radsi vem novejsi nebo zadny vlastni zkusenost :-( dalsi pruser sou otackomer u karbecu u strikacky problem neni u karburatoru nefunguje!!! proto sem ho vymenil za ten z favorita a rovnou i palivomer a teplomer a to byl zasadni zasah do pristrojovky hlavne ten otackomer ale jak rikam pokud mas strikacku tak vpoho jestli budes mit nejakej dotaz pisni na mejl jo a tady tento odkaz mi hodne pomohl http://www.pepes.cz/auto.htm tak hodne uspechu pri prestavbe!!!

Já měl karburátor a s otáčkoměrem jsem problém neměl! Normálně fakčil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 3 měsíce později...

PRipadne kdyby si nechtel delat budiky daj se nechat ty z fava... na pristrojovce feldy se ulomi dve packy a pak tam vlezou . Tim by ti odpadla ta elektrika.. Pripadne pokud budes davat z feldy tak prepajet konektory.. a taky se resil problem ze se musi pridavat odpor na palivomer a ukazatel teploty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

urcite vic ti reknu na favo klubu.. vim ze se tam todle tema hodnekrat resilo, jinak palubka z prvni feldy.. cili 95 by teoreticky mohla fungovat i bez uprav pomoci odporu na cidla.. 96 bmm se upravam nevyhnes.. a budiky mpi tez... Ja mam mam treba na bmm budiky z Mpi.. a vse mi bezi bez uprav.. v MPI jsou invertovane kontrolky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 roky později...

zdravim predelavam komplet favorita skoro na felicii....

potreboval bych poradit s zapojeni budiku, vystraznich a proste da se rict vsehno co se tyce palubni desky.....

kdyz to zapojim podle schematu, co sem nasel na netu... je to cely pomateny,

mam zapojeny svetla...ae taky asi spatne pac me nejdou parkovacky a zapnu jen normalni... a dalkovy.. pac ty stiim nemaj nic spolecnyho jak sem pochopil.....

mohl by nekdo pomoc pls......

nutne....

uz se v tom hrabu tyden a nic... :D :D :D

Diky... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...