Přejít na obsah

Porucha 12V zásuvky (zapalovač)


Alf

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

Nevedeli by jsten ekdo co s tim?

Zapalovac je podsviceny, svítí ,ale kdyz do nej zapojim navigaci nebo to aby se aspon nahral zapalovac,nefunguje.

Myslite ze by to mohlo byt v pojistkach?

PS: muze to byt spojene s tim ze kdyz otevru spolujezdcovi dvere,nerozsviti se lampicka (stropni) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Nefunkční/odpojený zapalovač je způsoben ve většině případů aktivovanou pojistkou zadních oken na panelu u řidiče, po vymáčknutí pojistky bude zase funkční.


PROSÍM ADMINY NEBO MODERÁTORY, ABY TOTO TÉMA VYVĚSILI, OPAKUJE SE TO TU UŽ VÍC NEŽ DOST, TAK BY SI TO ZASLOUŽILO......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Ahoj precetl jsem si tyto temata, ale i po rade vypnout pojistku oken stale zapalovac nejde pouzivam ho jen na telefon a navigaci. Mam octavii rv.98 (jsem majitel asi tak 10 dni). Poradte co by to mohlo delat nesviti ani svetlo zapalovace. A kde jsou pojistky bohuzel nevim :-( jsem bezradny. Diky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Takže som skúšal zapaľovač aj pri polohe keď je detský zámok zatvorený, aj keď je pustený. Keď je pustený, tak mi cvaká relátko, jak o život......asi budem musieť vymeniť. Teraz mám auto doma, neviem sa na to pozrieť. Vie mi niekto povedať číslo dielu a cca. cenu?

Ďakujem! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 5 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...