Přejít na obsah

Porucha 12V zásuvky (zapalovač)


Alf

Doporučené příspěvky

Přestala mi fungovat zásuvka pro zapalovač, zkontroloval jsem konektor u zásuvky i pojiskový blok. Pojistka je dobrá +12V odchází ale na konektoru už není. V DP jsem se díval že to jde přímo z pojistky na konektor zapalovače,drát červeno černý, ale v autě mám jiný drát co jde z pojistky pozice 41 než na konektoru. Nevíte jestli se tam třeba nemontovalo nějaké relé? OCTAVIA COMBI TDI 81kW rv2000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díkes kouknu na to. -_-

napiš jak si dopad.....jinak častá závada je zamáčklá pojistka na okna.... :D:D:D:D:D

Jo je to přesně ono ta pojistka + zapalování. Zapalování jsem zkoušel ale ta pojistka mě nenapadla, nevím z jakého důvodu je to blokované. <_< Díky za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díkes kouknu na to. -_-

napiš jak si dopad.....jinak častá závada je zamáčklá pojistka na okna.... :D:D:D:D:D

Jo je to přesně ono ta pojistka + zapalování. Zapalování jsem zkoušel ale ta pojistka mě nenapadla, nevím z jakého důvodu je to blokované. <_< Díky za tip.

no kvůli dětem ne :D:D:D:D:D

to mě taky napadlo ale ony se k zapalovači stejně nedostanou protože je tam loketní opěrka :D-_- proč to potom na faceliftu zrušili? -_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díkes kouknu na to. -_-

napiš jak si dopad.....jinak častá závada je zamáčklá pojistka na okna.... :D:D:D:D:D

Jo je to přesně ono ta pojistka + zapalování. Zapalování jsem zkoušel ale ta pojistka mě nenapadla, nevím z jakého důvodu je to blokované. <_< Díky za tip.

no kvůli dětem ne :D:D:D:D:D

to mě taky napadlo ale ony se k zapalovači stejně nedostanou protože je tam loketní opěrka :D-_- proč to potom na faceliftu zrušili? -_--_-

to nevim asi nějaký soudruh s NDR udělal někde chybu..... :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díkes kouknu na to. -_-

napiš jak si dopad.....jinak častá závada je zamáčklá pojistka na okna.... :D:D:D:D:D

Jo je to přesně ono ta pojistka + zapalování. Zapalování jsem zkoušel ale ta pojistka mě nenapadla, nevím z jakého důvodu je to blokované. <_< Díky za tip.

no kvůli dětem ne :D:D:D:D:D

to mě taky napadlo ale ony se k zapalovači stejně nedostanou protože je tam loketní opěrka :D-_- proč to potom na faceliftu zrušili? -_--_-

to nevim asi nějaký soudruh s NDR udělal někde chybu..... :D:D:D

:specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po pár dnech když nejezdím mám totálně vybitou baterku. 1,6 - v servisu řekli, že není nikde problém, ale pořád se to opakuje a nikdo na to nemůže přijít. Nestalo se Vám něco podobné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po pár dnech když nejezdím mám totálně vybitou baterku. 1,6 - v servisu řekli, že není nikde problém, ale pořád se to opakuje a nikdo na to nemůže přijít. Nestalo se Vám něco podobné?

Chce to měřit klidový proud na jednotlivých vývodech z baterie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ježiši tak on zapalovač nefunguje když je zapnutá pojistka na okna, tak to by mě za živýho boha nenapadlo, tak teď už vímodkud vítr vane, tohle mě zachránilo. A já málem reklamoval adaptér na dobíjení mobilu a adaptér na notebooka že nefunguej. CHlůapi díky za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravim,

na Octavii I sa mi pokazila palubna zasuvka (zapalovac), nieje v nej napatie. Vsetky poistky su ok. Neriesil niekto z Vas podobny problem? Nechce sa mi rozobrat pol auta aby som to opravil. V kedysi som mal podobnu Octaviu v praci, tam bola ta ista zavada. Predpokladam, ze je to nejaka nemoc. Vdaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

na Octavii I sa mi pokazila palubna zasuvka (zapalovac), nieje v nej napatie. Vsetky poistky su ok. Neriesil niekto z Vas podobny problem? Nechce sa mi rozobrat pol auta aby som to opravil. V kedysi som mal podobnu Octaviu v praci, tam bola ta ista zavada. Predpokladam, ze je to nejaka nemoc. Nasiel som tu uz podobny prispevok. V mojom pripade to zial nieje v poistke zadnych okien. Vdaka.

Marian, Octavia 81kW TDI, 2002

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

na Octavii I sa mi pokazila palubna zasuvka (zapalovac), nieje v nej napatie. Vsetky poistky su ok. Neriesil niekto z Vas podobny problem? Nechce sa mi rozobrat pol auta aby som to opravil. V kedysi som mal podobnu Octaviu v praci, tam bola ta ista zavada. Predpokladam, ze je to nejaka nemoc. Nasiel som tu uz podobny prispevok. V mojom pripade to zial nieje v poistke zadnych okien. Vdaka.

Marian, Octavia 81kW TDI, 2002

zmeraj ci ide prud na poistku cislo41 ak ide. tak potom pozri kable k zapalovacu. ci je zasunuty napajaci konektor do zapalovaca. skus vymenit povodnu poistku za inu.. je to 15 amperova (modra)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

na Octavii I sa mi pokazila palubna zasuvka (zapalovac), nieje v nej napatie. Vsetky poistky su ok. Neriesil niekto z Vas podobny problem? Nechce sa mi rozobrat pol auta aby som to opravil. V kedysi som mal podobnu Octaviu v praci, tam bola ta ista zavada. Predpokladam, ze je to nejaka nemoc. Nasiel som tu uz podobny prispevok. V mojom pripade to zial nieje v poistke zadnych okien. Vdaka.

Marian, Octavia 81kW TDI, 2002

Pojistka zadních oken... asi ji máš zaplou a zásuvka nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...