Přejít na obsah

1,9 TDi 66KW


Smoker87

Doporučené příspěvky

Ahoj lidi už mam dlouhou dobu problém Mam octu 1.9 TDi 66KW a ze dne na den auto ztratilo výkon dřív t otáhlo i když jsem to lochtal.Jde i poznat že to víc žere.a to kopce to nejede.Jsou i dny kdy jde poznat že to jede.Bylo to na 3 diagnostikách i ve Škoda servisu a žádná závada.ve škodě mi řekli že by to mohli bejt vstřiky ale jen naznačili.Kámoš z bosche mi to taky říka.Už si nevím rady. Tlaky turbo Váha je prej v pořádku. mam naměřeny naké grafi co jsme zkoušeli s kámošem ale moc se v tom nevyznam.

Zde ke stažení grafy v různejch úsecích

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/00537/...ar_33.13KB.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlape mam uplne ten samy problem taky Octa 1.9 66kw rok 1999.

ze dne na den prestala tahnout a zvysila se spotreba.

mechanik me rikal ze by to mohlo byt i v intercooleru krom toho co jsi psal ty.kdybys na neco prisel urcite se ozvi.

mam v planu jet v nejblizsi dobe k odbornikovi na tdi do pv tak zkusim napsat jak jsme to vyresily

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak řeknu ri že jsem vyndaval a čistil intercooler a yl otam trochuoleje prolil jsem to technickym benzinem kterej je od tedka cernej ale oleje tam moc nebylo jen po stencach.Ne že by tek ven.Ventil N 75 měněnej. diagnostiky nicproste. asi už taky pudu rovnou k odbornikovi

když neco zjistíš ozvi se dik

ROk 2001 AGR motor

Editováno: , autor: Smoker87
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...