Přejít na obsah

Finále Tuning Cupu - BVV Brno


Doporučené příspěvky

Oline, máš u mě velký mínus lol v celé galerii jsem nenašel jedinou fotku svýho auta ;) A přitom stálo vedle Zetka :palec2:

Jinak jsem byl ten, co tě tam odchytl s tou slečnou, že chce malou samolepku škodahome, zrovna jsi běhal po place s foťákem a pak jsem ti ji platil u tvýho auta...už jsem se ti jednou představoval ve Vysokým Mejtě, ale i tak nevím, jestli jsi v tu chvíli věděl či ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, to byl :palec2: - byl dobře cáklej lol

...a asi mu to nestačilo a nebo v tom nechtěl být sám, tak začal k báááru vodit i manželku s dcerou lollol

Moody, ale na tebe nikdo neměl, nejprve jsi chtěl aby te řetězy přivázali ke sloupu a pak jsi začal k sobě svolávat kolem jdoucí ženský a pak kdo byl pod obraz

post-5-1222725418_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moody, ale na tebe nikdo neměl, nejprve jsi chtěl aby te řetězy přivázali ke sloupu a pak jsi začal k sobě svolávat kolem jdoucí ženský a pak kdo byl pod obraz

prdlajz začal svolávat ženský - by mne zajímalo, kdo tam přivolal ty baby od Detlefa lol

já svolával celou halu, ať se jdou podívat... ...co to mám za kámoše lol

ale jo, prdel byla, jen škoda, že se toto zas po celou další sezonu nezopakuje - kéž by už bylo finále Cupu zas, ale muselo by to být takto spontánní :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...