Přejít na obsah

Jaké zimní pneu a alu na SII ?


neon

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Já jezdím na Nokian WR A3 225/45 r17 alu 7,5x17 et35 a musím říct super nemůžu si stěžovat tedkom na nich jezdím už druhou zimu a podle mě super guma za dobré peníze kole mám neorigo replika Audi RS4  a po první zimě v pohodě trefil jsem par děr i velkejch a kola jsou ok po kontrole takže super cena byla 2700kč/ks takže taky super http://forum.skodahome.cz/topic/120338-superb-combi-drive-20-tdi-cr-dpf-103-kw-6-stupautomat-4x4-exclusive/page-2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Nevím jestli jsou v tom rozměru, ale šel bych do Michelin alpin 5.bo starší 4.Vždy jsou tišší než zimní conti,aspoň v mém chudém rozměrů 205:-)

Jo koukal jsem Michelin jsou v tomhle rozměru už asi jen pilot alpin,kdysi jsem měl PA 2 a byly to nejlepší Pneu,co jsem měl.

Editováno: , autor: PetrKV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chlapi, poradíte...? Dnes jsem koupil zimní ContiWinterContact TS 850 s rozměrem 205/55/R16 94H a mám dilema jaké mám k těmto gumám koupit ocelové disky na zimu. Jestli 7J x 16, nebo 6J x 16. V TP je uvedeno 6J x 16, ale jakmile to dám do konfigurátoru u nějakého e-shopu podle typu auta a motorizace, tak mi to určuje pro mého Supa 7J x 16. Tak mi to tedy někdo vysvětlete. Díky všem za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...