Přejít na obsah

Jaké zimní pneu a alu na SII ?


neon

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Tak jsem si koupil na zimu místo nové sady Nokian WR A3  205/55 R16 94 V  zimní, které jsem měl asi dva měsíce raději  Continental ContiWinterContact TS 850 | 225/45 R17 94 V  na těch 16 to hrozně plavalo i přes několik seřízení na geometrii. Teď mám 17" a je to zatím paráda auto se chová jinak a neplave a není tak tvrdé.Že jsem si je nekoupil rovnou :kol-44: 

Editováno: , autor: dominikg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem si koupil na zimu místo nové sady Nokian WR A3  205/55 R16 94 V  zimní, které jsem měl asi dva měsíce raději  Continental ContiWinterContact TS 850 | 225/45 R17 94 V  na těch 16 to hrozně plavalo i přes několik seřízení na geometrii. Teď mám 17" a je to zatím paráda auto se chová jinak a neplave a není tak tvrdé.Že jsem si je nekoupil rovnou :kol-44: 

Mozem potvrdit.

 Auto na tych Continentaloch sa sprava paradne. Do zataciek drzi na zimakoch ako prikovane.

Ja som ale kupil 94 H, lebo v zime si myslim, ze 210km maximalka a nosnost 670kg uplne staci. :p

Minule som siel po zladovatelom snehu a divil som sa co vsetci idu nejako pomaly... :D

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi stačí,ale já jsem musel koupit podle techničáku ty 94 V protože to moje pojištovna vyžaduje co je psáno v TP tak to prý když mám havarijní pojištění musím mít.Jinak budu mít při nehodě zkrácené plnění.Tak jsem se nehádal a koupil jsem ty 94V. A mám od nich klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Přečetl jsem celé vlákno ale k žádnému názoru všech jsem nedošel. Škoda.

 

Zajímalo by mě co nejlepe nasadit na Superba 2 na zimu a co na leto.

Aby byla vyváženost mezi komfortem a elegancí.

 

Mám tam nyní na leto 18ky na 40mm profilu a připadá mi to že v tom autě cítím každý kamínek na vozovce. Nevím zda tedy na příští leto nekoupit 17ky a dát tam vyšší profil a na zimu možná 16ky.

Mohl by někdo kdo už leta jezdí se superbem poradit? Já ho mám teprve 2 měsíce.

Nechci koupit alu sadu s gumama a zjistit že to stojí za prd. Díky.

Editováno: , autor: Golfino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...