Přejít na obsah

Konektor radia


Crake

Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny,

mohl by sem prosim nekdo dat obrazek svorkovnice s kabelama pro radia DANCE + pripadny popis jednotlivych kabelu?

Predem moc dekuju + pripadne kam do radia bouchnout line in pro telefon.

Potrebuju tam dat HF a chci udelat vystup primo na repro.. nasel jsem 2 varianty - ja tedy mam barevnou u smyphony a u dance bude asi ta druha, ze?

post-112-1222336403_thumb.jpg

post-112-1222336410_thumb.jpg

Editováno: , autor: foromen
Sloučení dvou příspěvků.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Tak jen doplnim, ze shell karta opravdu pomohla a slo to az prekvapive hladce... Konektor od HF pekne pasnul do svorkovnice od radia. Jedina vec, ktera mne nepotesila bylo tazeni kabelaze z pojistkove skrine na tzv signal 15... chjo, ty inzenyri... jinak vsem diky za pomoc - obzvlast Igorovi -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Potřeboval bych poradit se zapojením radia Dance. Koupil jsem manželze skladovou Fabču za velice zajímavou cenu, ovšem má to jeden háček. V autě je namontovaná nějaká příprava pro neorigo rádio, tj. konektory prý nepasují na rádio Dance. Je prý nutné zakoupit nějaký připojovací svazek za tuším 1700kč a pak to jde zapojit. Moje otázka je: nejde to nějak jinak, třeba koupit originální konektory na toto rádio a jen přendat jednotlivé piny z neorigo konektorů do těch co jsou na origo rádio Dance. Určitě by to bylo lepší a po technické stránce i vhodnější než tam motat další kabely, prostě by to vypadalo jako kvalitní práce a ne nějaká fušeřina. Najde se tu někdo, kdo mi dokáže poradit jestli to jde tj. jestli jdou ty piny přendat do správných konektorů na rádio Dance (velikost) a případně i čísla těch origo konektorů a jak je přepojit. Dík předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nevíš náhodou čísla těch konektorů a popřípadě i čísla těch pinů? V příspěvku od IGORA je schéma zapojení konektorů na rádio DANCE, ale není tam schéma zapojení těch neorigo. Potřeboval bych znát i toto zapojení, abych prostě vyndal jeden pin a hned ho zapojil do origo konektoru. Nejsem žádný autoelektrikář tak to potřebuji napsat jako pro amatéra. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím, o něco výš je vyfocen Iso konektor Most. Chci do auta neorigo rádio. Anténu mám zapojenou v černém konektoru (malém) z něj jdou ale ty dva zmíněné kabely (červený a oranžový) ten červený svym způsobem nepotžebuju protože je to 12V přes klíček a jako napětí je tam ten žlutý (12V trvale) ale nevím kam s tím oranžovým (osvětlení) do toho velkého konektoru a na schématu výš to není jasné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Tak jen doplnim, ze shell karta opravdu pomohla a slo to az prekvapive hladce... Konektor od HF pekne pasnul do svorkovnice od radia. Jedina vec, ktera mne nepotesila bylo tazeni kabelaze z pojistkove skrine na tzv signal 15... chjo, ty inzenyri... jinak vsem diky za pomoc - obzvlast Igorovi -_-

prosim ta ten kabel si kde kupil a preco si tahal kabel od poistiek (signal 15 co to znamena??)dik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Já zase hledan ten hnědej konektor co se dá opatrně vycvaknout a zadem vytáhnout z toho černýho konektorovýho sjednocovače kterej se pak strká do radia (BLUES)

 

Mam sice repro ve dveřích, ale chci je dát do auta někam jinam ale zároveň nechci porušovat kabelovej svazek co jde od rádia do repráků.

 

Prostě sehnat jenom tu hnědou svorkovnicovou kostku ze který by koukaly uštípaný deseticentimetrový cancoury kabelů -na ně bych si pak přidělal svoje kabely a ved to autem tam kam bych potřeboval.

 

Felicie asi ještě neměly takhle unifikovaný kabelový svorkovnice  do auta co? Že bych zas zkusil autošrotiště.

 

Nechce se mi právě kupovat celej kabelovej svazek.

post-85140-0-02655700-1468125653_thumb.j

post-85140-0-73100700-1468125664_thumb.j

post-85140-0-60472200-1468125670_thumb.j

post-85140-0-67363300-1468125675_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...